9.kolo, Jihomoravský | Hodonín | IV. třída sk. A, 2015-2016

Strážovice jen remizovali na hřišti Svatobořic

0

První říjnovou neděli zavítal první tým tabulky Strážovice na hřiště posledních Svatobořic.

Nicméně hosté se role favorita od začátku utkání nedokázali zhostit.

V první půli byli aktivnější domácí, kteří si vytvářeli šance postupnými utóky a hosté hrozili jen z občasných protiútoků.

Vypjatý závěr utkání

V druhé půli se fotbal odehrával naopak podle not Strážovic, které se dostali do několika slibných šancí. Jejich snažení vyústilo v gól až těsně před koncem zápasu zásluhou veterána Janouškovce - 0:1. Domácí se ale přesto nevzdali a o několik minut později vyrovnal po závaru ve vápně Vrtal. Po tomto gólu se fotbalové hřiště změnilo spíše v zápasnickou arénu, když se hosté vrhli jako sršni na rozhodčího, protože se domnívali, že gól padl z ofsajdu. Rozhodčí čelící útokům několika hostujících hráčů udělil červenou kartu hostujícímu hráči Romanu Jelínkovi. Utkání skončilo remízou 1:1.

SK Spartak Svatobořice-Mistřín B
J. Měchura [-] - V. Šumbera [-] - M. Navrátil [-] , D. Míčka [-] , P. Vavřina [-] , P. Vrtal [-] , J. Cizler [-] , P. Šťastný [-] , P. Švidron [-] , D. Sklenář [-] , J. Svozil [-] (70. P. Sklenář [-] )

TJ Sokol Strážovice
P. Kolaja [-] - R. Jelínek [-] , P. Pelikán [-] , Z. Brhel [-] (60. D. Andráš [-] ) , M. Šuba [-] - L. Vaňkát [-] (39. S. Chytil [-] ) , E. Stratil [-] , P. Pelikán [-] , P. Machálek [-] (73. T. Kobliha [-] ) - K. Kořínek [-] , V. Janouškovec [-]

ŽK: 43. D. Míčka , 63. M. Navrátil - 65. R. Jelínek , 65. S. Chytil . ČK: 85. R. Jelínek .
Hráči zápasu: P. Vrtal - V. Janouškovec .
Místo: Svatobořice. Počet diváků: 30. Rozhodčí: BITTNER Luděk - SVOBODA Jaroslav, ONDŘÍŠEK Miroslav (N).