--

Čáslav přišla o výhru v závěru

89. F. Busta - 66. A. Fousek
0

Ještě dvě minuty před koncem utkání vedli čáslavští fotbalisté na hřišti Štěchovic 1:0, ale v 89. minutě přišel rohový kop a míč se na konec dostal na hlavu Busty, který vyrovnal a sebral hostům tři body. V následném rozstřelu byla hostům náplastí výhra a dva získané body.

Úvodní dějství zápasu ve Štěchovicích nabídlo vyrovnanou podívanou s minimem šancí na obou stranách. O něco málo byl aktivnější hostující celek, ale gólu se diváci nedočkali. Jedinou šanci měl v prvním poločase domácí Záviška, ale ve 45. minutě nezamířil přesně.

Vstup do druhého dějství měli lepší domácí hráči, kteří se mohli dostat i do vedení, ale Tamou těsně minul. Následně přišel pro domácí šok. V 57. minutě se ve druhém poločase nenápadní hosté prosadili. Na hranici vápna z otočky vypálil Fousek a trefil se přesně - 0:1.

Domácí se následně nedokázali dlouhou dobu dostat do vážnější šance. První gólovka po inkasované brance ze strany Štěchovic přišla až v 84. minutě, ale Švejdovo zakončení pod břevno Stehno skvělým zákrokem vyrazil. Když už to vypadalo na výhru hostí, přišla 89. minuta a s ní rohový kop pro domácí. Míč se odrazil na vápno, kde odcentroval jeden z domácích borců a na zadní tyči si naskočil Busta, který hlavou vyrovnal.

Následný penaltový rozstřel se lépe povedl hostujícímu celku, který si nakonec odváží dva body.