10.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

Stěbořice skalpovaly Hradec

0

Stěbořice jasně kralovaly na Hradci a odvezly si z něj vysokou výhru.

Stěbořice nadělovaly

Jasnými králi na hřišti byly hosté ze Stěbořic. Domácí si sice v první půli vypracovali dvě šance, ale byli neúspěšní. Hosté šli do vedení v 22. minutě, když po rohu Davida Burdy zametl míč do sítě hlavou Šumbera – 0:1. V 35. minutě orazítkoval Dietrich tyč, a balón do prázdné branky zametl Kokošek. O minutu později po akci Dietricha uklidil míč skluzem do sítě David Burda – 0:3. V 41. minutě vyslal Šumbera dlouhým pasem za obranu Kokoška a ten míč uklidil k tyčce – 0:4.

Zápas se jen dohrával

Ve druhé půli už převaha hostí opadla. Přesto si vypracovali několik šancí, která zazdili David Burda, Kokošek, Josefus a Jakub Fiedler. Stěbořice se prosadily až v samém závěru, když se k tyči trefil Šmalec – 0:5.

TJ Hradec n/M
René Černohorský (Hradec n. M., trenér): Stěbořice byly zatím nejlepší mužstvo, proti kterému jsme hráli. Výhra soupeře je zasloužená.

TJ Sokol Stěbořice
Milan Hanslík (Stěbořice, trenér): na hřišti bylo od začátku jen jedno mužstvo, a to jsme byli my. Myslel jsem si, že domácí budou lepší.

T. Mrázek [-] - P. Židek [-] (46. M. Fischer [-] ) , D. Škvára [-] , R. Kubánek [-] - M. Škrobánek [-] (46. M. Groda [-] ) , T. Krejsa [-] , D. Žurek [-] , L. Scholtz [-] , R. Holuša [-] - D. Wiweger [-] , L. Petřík [-]

J. Losert [-] - M. Hrčka [-] (46. J. Fiedler [-] ) , M. Kokeš [-] (75. F. Otipka [-] ) , M. Paleta [-] , M. Fiedler [-] (73. K. Havlásek [-] ) - O. Šumbera [-] (61. J. Holubec [-] ) , R. Kokošek [-] , O. Šmalec [-] , L. Burda [-] - T. Dietrich [-] (58. M. Josefus [-] ) , D. Burda [-]

ŽK: 38. P. Židek , 88. L. Petřík , 88. D. Žurek .
Hráči zápasu: T. Mrázek - R. Kokošek , D. Burda .
Místo: tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Plaček Vladimír - Puffler Jan, Bukovský Josef..