13.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Těšany přetrhly nelichotivou bilanci

0

Bylo otázkou času, kdy se tým Těšan chytne a přišlo to právě na půde Žatčan. Už od 3. minuty vedli a to když se prosadil Balaci - 0:1. Ve 30. minutě tentýž hráč navýšil vední hostů na 0:2.

Ve druhé půli se domácí snažili o snížení, ale neúspěšně. A když během 2 minuty hosté vstřelili 2 branky bylo hotovo. Hattrick zkompletoval Balaci a ještě se prosadil hostující kapitán Vognárek. 4 minuty před koncem vstřelil poslední branku utkání hostující Čermák a tak Těšany zvítězili 5:0.

SK Žatčany
M. Bílý [-] - R. Osička [-] , O. Sedláček [-] , B. Kánský [-] , V. Bílek [-] - V. Blaho [-] , A. Vymazal [-] , T. Báder [-] , O. Dokoupil [-] - T. Zrza [-] (46. J. Utěšený [-] ) , T. Kalla [-]

TJ Sokol Těšany
R. Boháček [-] - D. Kosař [-] , O. Štěpánek [-] , C. Balaci [-] , P. Vognárek [-] , O. Čech [-] , M. Ročák [-] , J. Komínek [-] , M. Rychlík [-] , P. Čermák [-] , T. Vlasák [-]

ŽK: 55. R. Osička .
Hráči zápasu: R. Boháček , P. Čermák , P. Vognárek , C. Balaci .
Místo: Žatčany. Počet diváků: 50. Rozhodčí: TOMSA Jindřich - HRDÝ Martin, KUROPATA Radomír.