13.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Prace vyloupila Měnín

0

Kdyby domácí hráli asi až do rána branku by nedali, i když šancí na její vstřelení měli dostatek.

Ve 4. minutě se hosté dostali do vedení a to když se trefil Boleslav - 0:1. Další šance hostů ztroskotaly na Pavlíkovi a domácích zase na výborně chytajícím Ohneiserovi. A tak až v 81. minutě přišla pojistka pro hosty, a to když mířil do černého Novotný a tak Prace si odvela z Měnínu 3 body za vítězství 2:0.

SK Měnín B
L. Pavlík [-] - R. Dohnálek [-] , Z. Vykouřil [-] (82. T. Mrkvica [-] ) , R. Černý [-] , M. Prchal [-] (62. M. Pavlát [-] ) , D. Fiala [-] , R. Škubica [-] , O. Absolon [-] , L. Kalvoda [-] , M. Aujezdský [-] , D. Fiala [-]

ŽK: 61. D. Fiala - 82. J. Žáček .
Hráči zápasu: M. Boleslav , P. Novotný .
Místo: Měnín. Počet diváků: 50. Rozhodčí: ŠMATERA Václav - MORAVEC Jakub, URBÁNEK Jiří.