13.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , 2015-2016

--

Bítýška přehrála Střelice

17. F. Nguyen , 25. P. Ostrý , 36. P. Ostrý , 57. J. Nguyen
0

Pro domácí velice krutý výsledek. Jelikož domácí šance neproměňovali a hosté už ve 36. minutě vedli 0:3 nebylo co řešit. Za hosty se 2x prosadil Ostrý a jednou F. Nguyen. Ve druhé půli přidal čtvrtou branku hostů J. Ngujey a hosté zvítězili 4:0.

Fk Střelice
Z. Rýzner [-] (70. P. Parys [-] ) - V. Herzán [-] , D. Maděránek [-] , R. Vaculík [-] , A. Machát [-] - D. Zuska [-] , M. Rýzner [-] , T. Peška [-] , T. Kroupa [-] , P. Machálek [-] - P. Valouch [-] (70. P. Maťák [-] )

FC Veverská Bítýška
O. Kupka [-] - P. Ostrý [-] - F. Nguyen [-] - J. Nguyen [-] , L. Urbánek [-] (60. K. Hermány [-] ) , T. Cebák [-] , V. Lajcman [-] , J. Sachinidis [-] , D. Musil [-] , A. Hrbek [-] , P. Nožička [-] (90. R. Nahodil [-] )

ŽK: 33. T. Kroupa , 36. D. Zuska , 40. D. Maděránek - 15. J. Nguyen . ČK: 57. D. Zuska - 60. J. Nguyen .
Hráči zápasu: O. Kupka .
Místo: Střelice. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Mikyska Jan - BOROVIČKA Petr, MRKVICA Tomáš.