13.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , 2015-2016

Zápas byl zrušen

Demolice Zbýšova

87. J. Kotačka - 12. P. Friedl , 27. V. Hemerka , 47. M. Dofek , 54. V. Hemerka , 57. V. Hemerka , 83. M. Dofek , 85. D. Goiš
0

Hosté z Modřic domácím nepovolili vůbec nic a domácí jasně přehráli. První půle byla ještě milosrdná pro domácí, a to když se trefili jen Friedl a Hemerka a stavu ukazoval 0:2.

Ve druhé půli hosté začali střílet branky a to hned ve 47. minutě, kdy se prosadil Dofek - 0:3. V 57. minutě už to bylo 0:5 a to když se 2x prosadil hostujícíc Hemerka a zkompletoval hattrick. V 83. mintuě přidal svou druhou branku v utkání Dofek - 0:6 a o 2 minuty později se prosadil hostujícíc Goiš - 0:7. Čestný úspěch domácím se podařilo vstřelit 3 minuty před koncem utkání a to když se trefil Kotačka. Výsledek utkání 1:7.

TJ Baník Zbýšov
D. Kubín [-] - J. Barvíř [-] , L. Kubín [-] , O. Pokorný [-] , J. Kotačka [-] - R. Kozel [-] , O. Vališ [-] , I. Šauer [-] - M. Loucký [-] , M. Nekuža [-] , A. Hájek [-]

MFK Modřice
T. Horna [-] - J. Severa [-] , A. Dofek [-] , M. Loučanský [-] , D. Goiš [-] - P. Horna [-] , M. Dofek [-] , J. Štěrba [-] (55. J. Šiška [-] ) , P. Friedl [-] - L. Trávníček [-] , V. Hemerka [-]

ŽK: 21. M. Loucký , 52. O. Vališ - 52. P. Friedl , 66. P. Horna .
Hráči zápasu: T. Horna , D. Goiš , P. Friedl , M. Dofek .
Místo: Zbýšov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: VRBKA Jan - POŽÁR Marcel, DOLNÍČEK Pavel.