13.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , 2015-2016

--

Obrat v Ivančicích

0

Zajímavým střetnutím bylo utkání mezi rezervou Ivančic a hostujícími Zakřanami.

Ve 23. minutě se hosté dostali do vedení a to když se do černého trefil Kožíšek - 0:1. Poločas skončil tímto výsledkem.

Do druhé půle vlétli domácí jako velká voda a už po 2 minutách bylo srovnáno. Branku domácích vstřelil Štěpanovský - 1:1. Poté se hra odehrávala spíše mezi šestnáctkami a pokud se některý tým do šance dostal, ztroskotal na výborně chytajících brankářích obou celků. A to vše platilo do 85. minuty, kdy toto utkání rozhodl pro domácí Kleibl - 2:1. Domácí po bojovném utkání si připisují 3 body do tabulky.

FC Ivančice B
P. Podolský [-] - M. Foral [-] (46. D. Došek [-] ) , R. Jakubec [-] , P. Vlasák [-] , O. Zoubek [-] (83. M. Ondrák [-] ) - T. Kleibl [-] , M. Štěpanovský [-] , R. Sládek [-] , M. Páviš [-] - Š. Hron [-] , R. Wascher [-] (65. D. Šedrla [-] ) -

TJ Sokol Zakřany
M. Žák [-] - M. Zoblivý [-] , P. Šrámek [-] , J. Hruška [-] , M. Vespalec [-] , O. Kožíšek [-] , J. Frecer [-] , P. Šrámek [-] , J. Šrajtl [-] (74. J. Bazal [-] ) , S. Šibal [-] , P. Všetečka [-]

ŽK: 52. P. Podolský - 44. J. Hruška , 55. M. Zoblivý , 81. J. Frecer .
Místo: Ivančice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: JELÍNKOVÁ Marcela - MODER Patrik, MINAŘÍK Stanislav.