13.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , 2015-2016

--

Remíza v Měnínu

39. M. Gold - 84. P. Hušek
0

V Měnínu se hrálo vyrovnané utkání, ve kterém jako první udeřili domácí. A to když se ve 39. minutě prosadil Gold - 1:0. Další šance zůstaly nevyužity a tak se šlo do kabin za jednobrankového vedení domácích.

Ve druhé půli se toho moc nezměnilo, šance které hráči měly na svých kopačkách zlikvidovali oba golmani a své týmy podrželi. Když už se zdálo, že si domácí připíšou 3 body do tabulky, prosadil se hostující Hušek a stanovil skóre utkání 1:1. Nutno podotknout, že remíza byla zasloužená.

SK Měnín
J. Holčapek [-] - M. Gold [-] , M. Jeniš [-] , T. Hrdý [-] (89. Z. Vykouřil [-] ) , J. Aujeský [-] , M. Maša [-] (64. M. Aujezdský [-] ) , L. Maša [-] (32. R. Horta [-] ) , J. Janoch [-] , A. Banongo [-] , R. Srnec [-] (79. L. Absolon [-] ) , F. Horák [-]

SK Pozořice
F. Žáček [-] - J. Barták [-] , J. Šmerda [-] , T. Brtník [-] (70. P. Zezula [-] ) , P. Hušek [-] - M. Staněk [-] , J. Hujňák [-] - D. Šír [-] (79. K. Vystavěl [-] ) , D. Nejedlý [-] - P. Kervitcer [-] (90. M. Barták [-] ) , M. Malík [-] (54. D. Komzák [-] )

ŽK: 43. R. Srnec , 70. A. Banongo , 78. J. Aujeský - 31. P. Hušek , 62. M. Staněk .
Hráči zápasu: J. Holčapek , M. Gold - F. Žáček , P. Hušek .
Místo: Měnín. Počet diváků: 80. Rozhodčí: DEMISCH Vlastimil - FLODR Zdeněk, KADLEC Jaromír.