3.kolo, Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor , 2015-2016

--

Kanonáda v České Skalici

1. K. Čáp , 43. K. Čáp (p.) , 56. M. Vít , 58. J. Hundák , 64. K. Havlíček , 64. M. Vít
0

Zápas nabídl řadu branek, ovšem jen na jedné straně. Domácím se zápas velice nepovedl a tomu také odpovídá výsledek. Hosté dostali podporu z A týmu, která pomohla na hřišti mladším hráčům a nakonec výsledek odpovídá předvedenému výkonu.

Ani Voborník nedokázal zastavit Kostelec

Dobrý vstup do utkání měl hostující Červený Kostelec. Diváci ještě nestihli usednout na svoje sedačky a dokoupit poslední párky v rohlíku, když Čáp vstřelil první branku. Nápor hostí však ztroskotával na skvěle chytajícím domácím brankáři Voborníkovi. Ten však naděje svého týmu dokázal udržet jen do 42. minuty, kdy sám fauloval v pokutovém území a byl nařízen pokutový kop. K němuž se postavil opět Čáp a nekompromisně proměnil. Domácí si do poločasu prakticky žádnou větší šanci nevytvořili, tak za stavu 2:0 odcházely oba týmy do šaten.

Rychlá gólová smršť Kostelce

Po přestávce dokázala Skalice odolávat jen 10 minut. Jakoby Voborník ztratil všechna svá kouzla proti střelám hostujících hráčů, která držela jeho tým v prvním poločase, a když v 56. minutě vystřelil Martin Vít a zvýšil na 3:0, bylo prakticky po zápase. Následovala rychlá smršť branek, kdy fanoušci hostí mohli nechat ruce nad svými hlavami a řvát „gól“ prakticky pořád. Předtím se naskytla šance i domácím borcům, když střela z 18 metrů letěla do horního růžku branky, ale Martínek jí dokázal vyškrábnout mimo branku. Pak Kostelec začal střílet jednu branku za druhou. Nejdříve se trefil po rychlém útoku Hundák a poté technickou střelou po zemi zkušený Havlíček. Hned po rozehře po zisku míče dával na konečných 6:0 Vít Martin.

TJ Jiskra Česká Skalice
Petr Pajas: Hostí převýšili domácí v rychlosti a kombinaci. Jednoznačná záležitost posíleného týmu hostí.

TJ Červený Kostelec B
Josef Bubeníček - asistent: Jako tým jsme tady nezklamali a prezentovali jsme se mladými hráči, kteří vedle zkušených hráčů si vedli dobře

M. Voborník [-] - L. Bensch [-] , J. Sýkora [-] (46. J. Králíček [-] ) , M. Novák [-] - O. Vik [-] (46. J. Mertlík [-] ) , J. Hánl [-] (89. P. Vít [-] ) , R. Malý [-] , J. Polomský [-] (69. Š. Mareš [-] ) , L. Zítko [-] - F. Novák [-] , J. Valeš [-] (79. P. Hanuš [-] ) -

J. Martínek [-] - O. Koval [-] (61. J. Rudolf [-] ) , M. Vít [-] (72. R. Špelda [-] ) , J. Svoboda [-] (77. L. Malina [-] ) , K. Čáp [-] (78. D. Marek [-] ) , J. Hundák [-] , M. Janko [-] , K. Havlíček [-] , T. Štepánský [-] (69. M. Fireš [-] ) , J. Nývlt [-] , J. Máslo [-]

ŽK: 8. L. Bensch , 43. M. Voborník , 82. J. Králíček - 35. M. Vít , 48. O. Koval , 77. D. Marek .
Místo: Č. Skalice. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Vaníček Michal - ŠKODA Martin, KLEČÁK Marek.