3.kolo, Jihomoravský | 1.A třída sk. B, 2015-2016

--

--

Duel v Dražovících nezná vítěze.

0

Oba celky odmítly ve velkých šancích strhnout skóre na svou stranu, a tak duel nezná vítěze

Na malém ale útulném stadionku v Dražovicích se odehrál souboj celků s opačnými pocity. Domácí tým prohrál na půdě MSK Břeclav a hráči z Kyjova jednoznačně potvrdili svou nadvládu na hřišti, když vyhrali 5:0. Hráče Dražovic opustil kanonýr Svoboda, a tak domácí fanda čekal kdo nahradí jeho střeleckou formu.Domácí do zápasu vstoupili v základní sestavě s novými hráči (Chubirka,Sádlík, Pospíšil) Zápas začal oťukáváním, ani jeden celek nechtěl inkasovat první gól. Postupem času se oba celky dostávaly do šanci.  V prvním poločase měli na svých kopačkách míč více hráči Dražovic, ale ani jednu ze svých šancí nedokázali proměnit i Kyjov jednu měl. Poločas skončil nerozhodným stavem 0:0

Začátek druhého poločasu žádnou velkou šanci neukázal. Naopak v 75 minutě kapitan Kyjova Bartoň přestřelil prázdnou branku z 5-ti metrů. I "dražováci" měli v závěru zápasu dvě velké šance, ale hostující tým zachránil skvěle chytající brankář Vinca, který vychytal druhou nulu v sezóně. Zápas skončil bez branek 0:0. Kyjovští mladíci si odvedli z vyškovska cenné 3 body a ve druhém kole ještě neobdrželi branku, naopak hráči Dražovic chtěli ze svého domácího zápasu vytěžit více. Pro oko diváka zajímavý zápas, ale bez branky , a proto si oba celky odvezly po bodíku.

TJ Dražovice
vedoucí týmu Dražovic - " V tomto utkání jsme měli drobnou převahu, ale nedokázali jsme ji převést v gólovou radost. V dalších zápasech musíme předvést více kvality v zakončení, aby jsme se dokázali porazit soupeře. ":

FC Kyjov 1919
trenérský tým FC KYJOV 1919 - " Jsme velice rádi, že náš tým opět nebdržel branku. Úvodní los máme velice těžký, ale 4 body ze dvou zápasu je velice slušný základ. Snad nám naše hra vydrží i do dalších zápasů.":

Š. Vrána [-] - P. Starý [-] , M. Jakes [-] , V. Chubirka [-] , A. Vlach [-] , O. Král [-] , T. Pelc [-] , M. Pospíšil [-] , O. Levíček [-] (73. T. Řepka [-] ) , R. Škarabela [-] , T. Sádlík [-]

D. Vinca [-] - M. Herzán [-] , D. Kuchař [-] , L. Přikryl [-] - M. Petula [-] , T. Čada [-] (72. P. Měsíček [-] ) , J. Fridrich [-] (87. I. Rajsigl [-] ) , M. Riedl [-] , M. Chytka [-] (90. J. Sedlář [-] ) , Z. Bartoň [-] - L. Klimeš [-] (62. J. Rubík [-] ) -

ŽK: 19. O. Král , 51. P. Starý - 56. M. Riedl , 80. L. Přikryl , 83. J. Rubík .
Hráči zápasu: R. Škarabela - D. Vinca .
Místo: Dražovice. Počet diváků: 120. Rozhodčí: SOLFRONK David - KOTALA Dominik, SUCHÁ Klára.