6.kolo, Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor , 2015-2016

--

Body zůstaly doma

0

Chyba brankáře Bryksiho znamenala vyrovnání

Na babském pažitu se odehrál velmi vyrovnaný první poločas na který se dalo dívat. Již v 1. minutě se dostal ke střele mimo branku Bryksi. Branka padla až po chybě domácího brankáře. Bryksi Pavel si naběhl na míč letící na hlavu obránce Lišky, nedokázal ho udržet a k odražený míč se dostal Náhlíkovi, který ho dokázal usměrnit do domácí svatyně. V 35. minutě dostal Hataš hodně prostoru a z 25 metrů výstavní střelou srovnal stav na 1:1. Pak následovala směsice šancí z obou stran, které troskotaly na obou brankářích, nebo na vlastní nemohoucnosti. A tak do šaten obě mužstva odcházela za remízového stavu 1:1.

Babí získalo zápas na svojí stranu

Druhá poločas nabídl branku až v 68. minutě, kdy po rohovém kopu se ve vápně nejlépe zorientoval Liška a pěknou hlavičkou poslal Babí do vedení. Poté byla vidět spousta nepřesností ve hře obou mužstev. Domácí zatlačili Dolany před jejich branku a dokázali si vymodlit pokutový kop po nastřelení ruky Žďárského. K pokutovému kopu se postavil Fidler a dokázal překonat brankáře Kubáska. To bylo z gólů pro dnešek všechno a zápas se dohrál už v poměrně poklidném tempu, kdy domácí fanoušci i hráči si užívali vítězství. A tak se Babí mohlo radovat ze zisku 3 bodů a tím i postupu v tabule na 5. místo

SK Babí
Miloš Fidler - trenér: Hrálo se jako předtím, kdy se hrálo bez 4 lidí ze základu ale dneska to bylo lepší jak minule a mužstvo bojovalo a občas byla vidět kupa nepřesností, báli jsme se abychom neudělali chybu.

TJ Dolany u Jaroměře
Pavel Martínek - trenér: Domácí vyhráli zaslouženě, chtěli jsme alespoň bod, v půlce to tak vypadalo ale druhý poločas byli domácí lepší a zaslouženě vyhráli.

SK Babí
P. Bryksi [-] - J. Novotný [-] , P. Adámek [-] , P. Liška [-] , J. Fetter [-] - P. Bryksi [-] - T. Fidler [-] - L. Matys [-] (70. M. Saučuk [-] ) , D. Holbík [-] , D. Hátaš [-] , S. David [-]

M. Kubásek [-] - L. Šrajbr [-] , L. Semanišin [-] , T. Náhlík [-] (83. J. Cipra [-] ) , R. Kroka [-] , J. Berger [-] (46. L. Praslička [-] ) , M. Černohlávek [-] , I. Tokar [-] , T. Kejzlar [-] , S. Žďárský [-] , P. Cejnar [-]

ŽK: 55. P. Adámek , 76. S. David - 26. L. Semanišin , 80. I. Tokar , 90. R. Kroka .
Místo: Babí. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Škoda Martin - GIECI Ján, JIRÁSEK Pavel.