1.kolo, Královéhradecký | Jičín | III. třída , 2015-2016

3. J. Krouza , 5. J. Vích , 12. J. Vích , 26. T. Daňo , 30. T. Veverka , 36. T. Daňo , 42. T. Daňo - 48. L. Jiránek
0

Domácí vstřelili všech sedm branek již v prvním dějství.

Jasná převaha Libuni

Na hřiště Libuni přicestovala v rámci dalšího mistrovského kola okresní soutěže mužů beznadějně poslední rezerva Podhradí. Favoritem na zisk tří bodů byli domácí a ti předpoklady jednoznačně potvrdili již v prvním poločase, ve kterém vstřelili hned sedm branek. Skóre utkání otevřel již ve třetí minutě Jakub Krouza a o dvě minuty později ho napodobil Jan Vích. Tentýž hráč přidal svoji druhou branku ve 12. minutě a s hosty to v tu chvíli již vypadalo velice špatně. A když začal v rozmezí od 26. do 42. minuty úřadovat Tomáš Daňo, bylo nakonec o osudu utkání rozhodnuto již po prvních pětačtyřiceti minutách. Tomáš vstřelil za šestnáct minut hattrick. Střelecky svůj tým podpořil ve 30. minutě také Tomáš Veverka a výsledek hovořil jasně (7:0).

Hosté zaznamenali čestný úspěch v podobě branky Jiránka

Ve druhém dějství se již domácí střelecky prosadit nedokázali a vývoj utkání kontrolovali. Čestný úspěch Podhradí měl na svědomí Lukáš Jiránek, který záhy po startu druhého poločasu, konkrétně ve 48. minutě, zaznamenal jedinou branku hostů v utkání. Libuň tedy nakonec zvítězila 7:1.

TJ Sokol Libuň
J. Hlůže [-] - J. Vích [-] (50. J. Tyrychtr [-] ) , T. Daňo [-] , L. Dubravský [-] , J. Holec [-] (50. L. Zajíc [-] ) , M. Válek [-] , J. Krouza [-] , T. Veverka [-] , P. Dlouhý [-] (53. L. Němec [-] ) , L. Novotný [-] , J. Reinberger [-]

SK Podskalan Podhradí B
J. Roudný [-] (46. R. Obrmajer [-] ) , M. Mauer [-] - R. Voldán [-] - L. Jiránek [-] - J. Štolovský [-] , J. Kořínek [-] , P. Fiala [-] (75. P. Dubský [-] ) , Š. Dvořák [-] , A. Bouška [-] (53. D. Plachý [-] ) , M. Rachota [-] , P. Matouš [-]

Místo: Libuň. Počet diváků: 47. Rozhodčí: Plíšek Martin - VESELÝ Pavel (N), PELC Roman (N).