11.kolo, Královéhradecký | Jičín | III. třída , 2015-2016

Dětenice napravily minulou porážku a zvítězily v Libuni

17. J. Vích - 3. M. Novotný , 30. D. Kuzma , 72. J. Rykl
0

Kuzma zařídil hostům poločasové vedení

Mužstvo Dětenic zajíždělo v dalším kole na hřiště Libuně a po minulé domácí porážce s Nemyčevsí chtělo naplno bodovat. Vstup do zápasu hostům vyšel, když je již ve třetí minutě nasměroval za bodovým ziskem Miroslav Novotný - 0:1. O čtrnáct minut později ovšem bylo srovnáno, když se mezi střelce zapsal domácí Jan Vích. Vedení vrátil Dětenicím ve 30. minutě Dominik Kuzma a za tohoto stavu se také odcházelo na poločasovou přestávku.

Tříbodovou pojistku přidal Rykl

Ve druhém poločase se domácí nedokázali střelecky prosadit a v 72. minutě vnesl klid do hostujících řad Jiří Rykl, který svou brankou uzavřel skóre tohoto utkání. Dětenice tak v Libuni zvítězily 3:1 a poskočily na čtvrtou příčku tabulky.

TJ Sokol Libuň
J. Hlůže [-] - J. Vích [-] , J. Reinberger [-] , L. Dubravský [-] , J. Holec [-] , L. Zajíc [-] (62. J. Tyrychtr [-] ) , J. Krouza [-] (88. M. Válek [-] ) , T. Veverka [-] , P. Dlouhý [-] , L. Novotný [-] , O. Srb [-]

Dětenice
J. Najman [-] - M. Šoltys [-] - D. Kuzma [-] , M. Novotný [-] , M. Bacovský [-] (88. T. Jenda [-] ) , M. Jenda [-] , J. Rykl [-] (89. M. Řehák [-] ) , M. Bobek [-] , R. Dlask [-] , M. Jozífek [-] , P. Siřínek [-]

ŽK: 44. J. Krouza , 61. L. Zajíc - 86. M. Šoltys , 88. J. Šolc .
Místo: Libuň. Počet diváků: 42. Rozhodčí: Novotný Petr - VESELÝ Pavel (N), BACOVSKÝ Jan (N).