23.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Nepolisy si opět zastřílely

0

Osmý Převýšov hostil druhé Nepolisy, které předcházela pověst nejlépe střílejícího týmu soutěže. Nepolisy tuto pověst potvrdily i v Převýšově a diváci tak mohli vidět celkem deset gólů.

V prvním poločase domácí ještě statečně vzdorovali

Převýšov nastoupil pouze v jedenácti lidech a do brány musel zraněný hráč Mareček. Hned v první minutě hostující Pánek obral obránce domácích o míč, a po levé straně nikým neatakován doběhl až k bráně a poprvé překonal gólmana Marečka. V 14.minutě se podařilo domácímu Pilařovi vytáhnout gólmana Kysilku z brány, zavěsit do prázdné a bylo srovnáno na 1:1. Neuběhly ani dvě minuty a hosté opět vedli, když se prosadil Spejchal. V 22.minutě se podruhé v zápase prosazuje Pánek, když zužitkoval perfektní přihrávku od Masáka a zvyšuje na 1:3. Nejlepší hráč domácích Pilař se nevzdává. V 37.minutě utekl po levé straně a přehazuje vyběhnuvšího gólmana Kysilku. Je to 2:3 a domácí drží naději na dobrý výsledek. To už je na hřišti i rozhodčí, který se dostavil až v 33.minutě. V 39.minutě si hostující Pánek narazil míč s Pavlem Hanušem a dostal se za obranu. Před gólmanem Marečkem nezaváhal a završil svůj druhý hattrick v průběhu dvou po sobě jdoucích zápasů. První poločas tak skončil vedením hostí 2:4

V druhém poločase mohly dát Nepolisy klidně patnáct gólů

V druhém poločase unavený domácí tým odpadl a bylo jen otázkou,kolik dostane gólů. Hosté si vytvářeli šanci za šancí a v průměru každou třetí, čtvrtou proměnili. V 47.minutě si domácí vstřelili vlastní gól po akci Pavla Hanuše a Masáka. Pátá branka tak byla připsána Masákovi. V 53.minutě našel Radek Hanuš přesnou přihrávkou Spejchala a ten nechytatelnou ránou zvyšuje na 2:6. V 56.minutě se hostům povedla parádní křídelní akce na konci, které byl Tomáš Hanuš, který zakončoval na 1:7. Poslední branku v zápase vstřelili hosté v 63.minutě. Na dlouhý výkop gólmana Kysilky si naběhl Spejchal a přehodil gólmana Marečka. Spejchal tak završil také hattrick a završil konečné skóre na 2:8. Zápas se poté již jen dohrával a hosté ještě pár gólovek stihli zahodit. Musíme pochválit jedenáctku statečných hráčů Převýšova v čele se zraněným gólmanem Marečkem.

SK Převýšov B
Gólman a jinak hráč Pavel Mareček: V prvním poločase jsme ještě dokázali s hosty držet krok, ale v druhém nás už síly opustily. Výborně zahráli v našem týmu Martin Pilař a Standa Lochman.

TJ Sokol Nepolisy B
Obránce hostujícího týmu Radek Hanuš: Zápas se v prvním poločase vyvíjel pro nás docela dobře, i když domácí ještě hodně zlobili. V druhém poločase to byla naše jasná převaha a bylo pouze otázkou, kolik se nám podaří vstřelit branek. Už se těšíme za týden na zápas o první místo doma s Hlušicemi

P. Mareček [-] - P. Vaněk [-] , D. Zborník [-] - M. Steklý [-] , S. Lochman [-] (65. M. Steklý [-] ) - M. Pilař [-] - D. Korel [-] , M. Haško [-] , P. Bazger [-] , M. Macura [-] , J. Košina [-]

R. Kysilka [-] - T. Marek [-] , R. Hanuš [-] , L. Schmidt [-] (46. R. Matys [-] ) , M. Lubas [-] - P. Hanuš [-] , M. Masák [-] (56. P. Lihan [-] ) , M. Spejchal [-] , J. Mušek [-] (60. R. Zámečník [-] ) - T. Hanuš [-] , L. Pánek [-]

Místo: Převýšov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Olah Gabriel - HANSL Jiří (N), HANSL Vojtěch (N).