19.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

Libčany si doma s chutí zastřílely

17. M. Klouda , 18. M. Klouda , 36. J. Mádlo , 55. J. Mokrý , 56. J. Mokrý , 58. J. Mokrý , 68. J. Zikl , 75. J. Mádlo - 8. O. Václavek
0

Šesté Libčany hostily čtvrté Jeníkovice a hosté přijeli do Libčan s touhou bodovat. Domácí tým se posílil hráči z Áčka a na předvedené hře to bylo znát…

Do vedení šli hosté, ale na víc se již nezmohli

Hra byla zpočátku vyrovnaná, i když míč měli častěji na kopačkách domácí hráči. Již v osmé minutě se hostům povedla jednoduchá akce na jejímž konci Fišer prostrčil míč mezi obránci, kam si naběhl Václavek a špičkou kopačky se trefil pod tělo padajícího gólmana Červenku. Hosté se ujali vedení 0:1, ale tento stav dlouho nevydržel. Libčany dokázaly otočit skóre v průběhu necelých dvou minut, když domácí Klouda dvakrát překonal hostujícího gólmana Černého. A když v 36.minutě zvýšil Mádlo vedení domácích na 3:1, tak hosté začali tušit, že to dnes na body nebude. Jeníkovice nehrály vůbec špatně, ale posílený domácí tým byl lepší. První poločas tak skončil vedením domácích 3:1.

Neuvěřitelný Hattrick Mokrého v průběhu tří minut

Úvod druhého poločasu poznamenala "one man show" jednoho hráče. Josef Mokrý totiž dokázal vstřelit tři branky do sítě Jeníkovic v rozmezí tří minut a rázem to bylo 6:1. Domácí tým i nadále útočil a hosté se na moc šancí již nezmohli. Další branku přidal v 68.minutě Zikl a zvýšil stav na 7:1. Gólovou tečku za povedeným zápasem domácího mužstva, dal čtvrt hodiny před koncem Mádlo, který dnes vstřelil svůj druhý gól. Domácí tým tak po brankostroji vyhrál vysoko 8:1. Hosté z Jeníkovic, navíc v oslabené sestavě, dnes neměli šanci.

SK Libčany B
Spolupracovník redakce Vojta Kunčar: Přes nemalé potíže se sestavou, kdy nám museli pomoci hráči z Áčka, jsme nakonec utkání dovedli do vítězného konce. Hosté se ujali vedení, ale potom jsme dávali branky jenom my.

SK Jeníkovice
Spolupracovník redakce Libor Trubač: Proti posílenému soupeři, jsme s naším oslabeným týmem, nedokázali eliminovat jejich útočnou sílu.

P. Červenka [-] - P. Jedlička [-] , J. Kotrč [-] , M. Klouda [-] , J. Mokrý [-] , J. Mádlo [-] , J. Zikl [-] , J. Fejgl [-] (60. J. Bouček [-] ) , T. Sýkora [-] , M. Kroupa [-] , T. Kabeláč [-]

P. Černý [-] - D. Rücker [-] , O. Václavek [-] (66. P. Válek [-] ) , J. Fišer [-] , O. Šmída [-] , Z. Schüler [-] , J. Samek [-] , P. Pražák [-] , S. Korvas [-] , J. Václavek [-] , O. Šimůnek [-]

ŽK: 40. J. Mokrý , 50. J. Kotrč - 40. J. Samek .
Hráči zápasu: J. Mokrý , J. Mádlo - J. Samek .
Místo: Libčany. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Koki Bohuslav - HORÁČEK Martin (N), TRUBAČ Libor (N).