3.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. D, 2015-2016

--

Černíkovice stále neporaženy.

32. D. Hanuš , 66. I. Kučera - 11. M. Grim
0

Krásná návštěva dorazila v nedělním odpoledni na fotbalový stánek Černíkovic. 250 diváků vidělo těsné, ale zasloužené vítězství domácího celku, které prodloužilo svojí letošní neporazitelnost

Brzká branka Grima hostům uškodila

V této sezóně prozatím neporažené Černíkovice před domácími diváky přivítaly hosty z Lípy nad Orlicí.  Lípa v minulém kole celkem jasně nestačila na Solnici, a jestli v tomto zápase chtěla bodovat, musela svůj výkon výrazně zlepšit.  Solnici se velmi vydařil úvod zápasu, kdy přesně zamířil Grim. To však nakoplo domácí a od této doby byli lepším týmem. Zasloužená branka přišla ve 32. minutě z kopačky domácího kanonýra Hanuše. Do poločasu se již skóre nezměnilo, a tak se do šaten šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Šťastná ruka domácího trenéra

Po poločasové přestávce se hosté více než hře věnovali zbytečným faulům a diskutování s rozhodčím. V útočné fázi nebyla Lípa schopna vymyslet kloudnou akci, která by vedla k ohrožení branky Holoubka. V 62. minutě vystřídal Stodůlka Ivan Kučera, což bylo pro další průběh zápasu osudné. Kučera byl na hřišti teprve 4 minuty, když se mu podařilo překonat hostujícího brankáře Janečka a stal se tak hrdinou zápasu. Nutno říci, že trenér domácích měl v tomto případě opravdu šťastnou ruku. V závěru utkání byla hra rozkouskovaná a pro hosty bylo velice obtížné dostat se do závěrečného tlaku. Všechny body tedy zcela zaslouženě zůstávají v Černíkovicích.

TJ Sokol Černíkovice
Sokol Černíkovice - Josef Cejpek,trenér: Děkuji hráčům za bojovný výkon. I přesto, že jsme prohrávali, hráči po obdržené brance zabrali a výsledek dokázali otočit. Plný bodový zisk zůstává zaslouženě doma.

TJ Sokol Lípa n. O.
Lípa nad Orlicí - Beran Libor, vedoucí: Po bezzubém výkonu zůstávají body zaslouženě v Černíkovicích.

D. Holoubek [-] - R. Pajor [-] , T. Handa [-] , J. Holoubek [-] , M. Seibert [-] - M. Mňuk [-] , J. Plašil [-] , J. Hanuš [-] (85. M. Vašata [-] ) , M. Stodůlka [-] (62. I. Kučera [-] ) - D. Hanuš [-] , O. Stieber [-] (71. J. Jedlinský [-] ) -

P. Janeček [-] - E. Charvát [-] , M. Grim [-] , M. Brzokoupil [-] (64. T. Králík [-] ) , J. Vašata [-] , J. Bílek [-] (78. J. Čepelka [-] ) , M. Halíř [-] (46. R. Kafka [-] ) , M. Škop [-] , J. Palán [-] , R. Mondík [-] , D. Mondík [-]

ŽK: 43. J. Holoubek , 90. I. Kučera - 26. R. Mondík , 53. D. Mondík , 64. J. Palán , 67. E. Charvát , 88. T. Králík , 90. J. Vašata .
Místo: Černíkovice. Počet diváků: 250. Rozhodčí: Svoboda Filip - VÍTEK Pavel, ŘÍHA Jiří.