--

--

Košík pokračuje ve spanilé jízdě, tentokrát padl Křinec

0

Utkání dvou týmů s rozdílnou aktuální formou vyzněl lépe pro hostující Košík. Hosté pokračují v sérii skvělých výsledků a připsali si další výhru do tabulky, aktuálně se svému soupeři již přiblížili na rozdíl pouhých tří bodů a patří jim 10. místo. Domácí na rozdíl od hostů se nyní potýkají se sérií špatných výsledků a jejich trápení se již odráží v tabulce, po 12. kole jim patří 7. příčka v tabulce.

Poločas pro hosty

Úvod utkání patřil domácím, kteří si vytvořili tlak, ale hostující obrana všechny jejich pokusy úspěšně zvládala. Naopak hosté dokázali udeřit jako první, běžela 12. minuta a hosté zahrávali rohový kop. Domácí nedůrazně bránili hostujícího Ladislava Táborského, který nabídnou šanci využil dokonale - 1:0 pro hosty. Domácí po inkasované brance opět zatlačili svého soupeře, ale hostující obrana společně s brankářem Romanem Chlíbkem fungovali skvěle a nedovolovali se domácím prosadit. Hosté podnikali nebezpečné brejky, těsně před koncem prvního poločasu po jednom z nich a následném faulu dostali možnost zahrávat přímý kop. K míči se postavil Miroslav Velíšek a nádhernou střelou zvýšil již vedení hostů o dvě branky.

Dva obraty v utkání se šťastným koncem pro hosty

Do druhé půle vstoupili domácí s chutí něco s nepříznivým výsledkem provést. Začali vyúžívat křídelní prostory a své šance. V 50. minutě snížil na rozdíl jediné branky domácí Marek Vymlátil. O dalších deset minut později se již domácí radovali ze zaslouženého vyrovnání, prosadil se útočník Miroslav Plaňanský. V 75. minutě rozjásal domácí fanoušky Daniel Holas, který poslal poprvé Křinec v utkání do vedení - 3:2. Hosté se po této brance nesložili, naopak dokázali rychle odpovědět. O tři minuty později centroval do pokutového území hostující Jaroslav Martínek a dezorientovaný obránce domácích Pavel Brzobohatý si srazil míč do vlastní branky - 3:3. Poté se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. Běžela 87. minuta a diváci byli svědky dalšího obratu, tentokrát pro hostující tým, to když se hlavou prosadil podruhé v utkání Ladislav Táborský a stanovil konečné skóre zápasu 4:3 pro hostující Košík.

Křinec
Bohuslav Suchánek (trenér): Je to škoda, že jsme prohráli. Dokázali jsme otočit utkání na 3:2, ale nedokázali jsme to udržet, navíc jsme ještě dvakrát inkasovali. Naše hra nebyla dobrá, některé situace jsme zbytečně řešili složitě na místo jednoduché a přímočaré akce. Opět se projevilo naše mládí a nezkušenost, soupeři za jeho výkon nezbývá nic jiného než pogratulovat.

TJ Sokol Košík
Jiří Kumstýř (trenér): Potvrdili jsme zlepšenou formu z posledních zápasů a dokázali jsme vyhrát v Křinci. Poločas jsme vyhráli 2:0, ale v druhém poločase domácí otočili na 3:2. Chtěl bych pochválit celý tým za bojovnost a nasazení, že dokázali tento nepříznivý stav otočit a vyhrát. Hodně nás podržel náš brankář, který předvedl skvělé zákroky. Chtěl bych i pochválit rozhodčího za jeho výkon.

Křinec
A. Reich [-] - L. Mitro [-] , P. Brzobohatý [-] , V. Lhota [-] - M. Žmolil [-] , R. Prokop [-] , D. Holas [-] , R. Holas [-] (75. Š. Vondrlík [-] ) - M. Vymlátil [-] - M. Plaňanský [-] , M. Rys [-]

R. Chlíbek [-] - P. Nechánský [-] , J. Paul [-] , M. Velíšek [-] , L. Kulich [-] , J. Nechánský [-] - O. Novotný [-] (75. L. Kubík [-] ) , L. Táborský [-] , J. Martínek [-] - P. Gušlbauer [-] , P. Dušek [-] (17. F. Novák [-] )

ŽK: 25. V. Lhota , 44. P. Brzobohatý - 15. P. Dušek , 20. J. Paul , 44. F. Novák .
Hráči zápasu: D. Holas - R. Chlíbek .
Místo: Hřiště - Tělovýchovná jednota. Rozhodčí: Pažout Jan - TRČKA Ondřej (N), ZAJÍČEK Josef (N).