--

Zdelov si z Borohrádku přivezl 3 body

24. T. Fuchsa , 55. M. Sazima - 38. A. Hašek , 41. A. Hašek , 85. M. Sazima (vl.)
4

Zdelovu vyšli závěrečné části obou poločasů a fanoušci v Borohrádku viděli celkem 5 branek.

Hosté otočili stav ke konci poločasu

Do utkání lépe vstoupili domácí a Tomáš Fuchsa ve 24. minutě využil špatného bránění a otevřel skóre. Ke konci 1. poločasu po rychlých protiútocích 2x skóroval Aleš Hašek a otočil na 1:2.

Domácí sahali po bodu

Druhý poločas odstartoval neuznanou brankou Zdelova, kvůli ofsajdu. V 55. minutě rozhodčí Miroslav Jedlinský odpískal spornou penaltu pro Borohrádek, kterou Marek Sazima proměnil. V 85. minutě, po nepovedeném rohovém kopu, si Marek Sazima srazil míč do vlastní sítě a poslal Zdelov do vedení 3:2. Díky skvěle chytajícímu Jiřímu Kozlovi, který předvedl několik výborných zákroků, v utkání branka nepadla.

TJ Lokomotiva Borohrádek
M. Lifka [-] - A. Víšek [-] (81. D. Brendl [-] ) , F. Kocka [-] (80. F. Škop [-] ) , P. Matějus [-] , T. Fuchsa [-] (46. F. Liška [-] ) , T. Moravec [-] , Z. Kába [-] , T. Grulich [-] , J. David [-] , D. Moravec [-] (70. L. Sazima [-] ) , M. Sazima [-]

FC Zdelov 1963
J. Kozel [-] - M. Maňas [-] , D. Ludvík [-] , K. Vašátko [-] (80. T. Handa [-] ) , T. Forejtek [-] , M. Kozel [-] , A. Hašek [-] (60. D. Sedlák [-] ) , P. Bažo [-] (50. J. Novotný [-] ) , M. Neubecker [-] , V. Dvořák [-] , L. Kapucián [-]

ŽK: 12. T. Grulich , 65. T. Moravec , 78. F. Kocka .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav - MERBS Rudolf, VOŘÍŠEK Jaromír (N).