--

--

Proti Loukám se opět zaskvěl soupeřův brankář, tentokrát Hekele

9

V minulém kole mohly Louky nadělit Petřvaldu pořádnou porci gólů, jenže brankář Sliwka plno šancí zlikvidoval. Dnes se opakoval podobný scénář, akorát za Bohumín v bráně nastoupil Hekele.

Zahozené šance

Jak už v zápasech Louk bývá zvykem, tak svého soupeře opět zatlačily na obranou polovinu a bylo to jen o tom, s jakým přídělem hosté odjedou. Stejně jako minulý týden ale gólovky Louk likvidoval soupeřův brankář. Hekele nejprve vychytal K. Bélaie, Konderlu, a pak i Červeného. Poté už se zdálo, že by Hekele mohl poprvé kapitulovat, jenže gól Mráčka nebyl pro ofsajd uznán. Mráček však nemusel smutnit, ve 39. minutě právě on nahrál kapitánovi Konderlovi na úvodní branku - 1:0. V poslední minutě museli hosté znova lovit míč ze sítě, Glac připravil palebnou pozici opět Konderlovi, a ten přesnou ranou nedal Hekelemu šanci. Do poločasu hosté odcházeli z dvougólovým mankem, za které mohli být vlastně ještě rádi.

Zlomená kost

Přesto, že hosté ztráceli dvě branky, tak ani ve druhém poločase hru neotevřeli a stále byli zalezlí na své polovině. Louky tak nadále tlačily, Konderla málem vstřelil svou třetí branku, jenže Hekele jeho hlavičku fantasticky vyrazil. A když už nestačil na kličku Červeného, tak mu pomohla branková konstrukce. Nešťastný moment nastal v 75. minutě, kdy si střídající Hampel zlomil klíční kost a podzimí část tím pro něj skončila. Zápas se rychle chýlil ke konci, a už se zdálo, že se branky nedočkáme, ale v poslední minutě Bizoň zužitkoval přihrávku Červeného a točenou střelou uzavřel na konečných 3:0.

TJ Lokomotiva Louky
Trenér Bizoň: "Velice dobrý výkon z naší strany, soupeř se celý zápas jen bránil a my jsme trpělivě dobývali jejich bránu. Klasicky jsme spálili hodně šancí, ale výhra je výhra. Kaňkou na zápase je zranění mladého Kuby Hampla, který si na podzim už nejspíš nezahraje a přejeme mu co nejrychlejší zotavení."

L. Valčík [-] - J. Mráček [-] (53. P. Gír [-] ) , J. Mitura [-] , P. Hekele [-] - D. Pawlas [-] , K. Bélai [-] (75. J. Hampel [-] ) , R. Červený [-] , M. Koschny [-] , D. Piecha [-] - M. Glac [-] (75. F. Kočišek [-] ) , M. Konderla [-] -