Béčko Horní Suché rozdrtilo rezervu Havířova!

6

Horní Suchá se soupeřem neměla slitování, nasázela mu 9 branek

Gól ze 70 metrů

Ve 3. minutě zamýšlel Filip Kux dlouhý pas za obranu, ten však propadl nejen za defenzivní řadu, ale i za bránkáře Korabečného, z vlastní poloviny tak otevřel skóre! Hned za dvě minuty utekl obraně po levé straně Kulich a nasledně obhodil brankáře - 2:0. Hosté byli tragickým úvodem zaskočeni a ztráceli i zdánlivě vyhrané balóny, jeden takový ukořistila v 19. minutě posila z Petřvaldu Doležal, ten si to pak namířil směrem k bráně a zvyšoval už na 3:0. Indiáni si v prvním poločase nevypracovali jedinou nebezpečnou příležitost, do šatny se tak šlo za stavu 3:0

Kanonáda

I druhý poločas zahájili domácí rychlým gólem, po pěti minutách hry vypálil z 20 metrů Kolder a nedal hostujícímu brankáři šanci. Téměř hned po rozehrávce se hosté dostali útoku a přihrávku Čipela si do vlastní sítě ztečoval Olivka - 4-1. Branka ovšem Indiány nenastartovala, na hřišti dál dominovali Hornosušané. Ti hýřili aktivitou a podnikali jeden útok za druhým, hostujicí obrana nestačila. V 56. minutě si ji vykoupal Doležal a dělovkou zvýšil na 5:1. O chvíli později jsme mohli vidět už třetí gól z dálky, z hranice vápna se prosadil Jakub Plachta. Další branku přidali domácí po krásné kombinace Galík-Kulich-Kývala, kterou zakončoval třetí jmenovaný. Poté svůj druhý gól přidal Kulich, a do listiny střelců se zapsal také, loni ještě dorostenec, Krygiel - 9:1! Střídající Miček mohl z penalty zakulatit počet golů na 10, jenže ji neproměnil. "Mfkáčko" tak odjíždí z Horní Suché s nečekaným debaklem.

SK Horní Suchá
Trenér Tomáš Konesz: "Jsme z výkonem a přístupem maximálně spokojeni, potřebovali jsme vyhrát to se povedlo a myslím, že se na náš fotbal dalo koukat. Sice jsme měli trochu pomalejší start do sezóny, ale snad už se to vše vrací k tomu co chceme v sezóně předvádět. Chtěli bychom hrát o co nejvyšší příčky."

F. Kux [-] - J. Plachta [-] , V. Mrozek [-] , P. Szelong [-] , L. Doležal [-] (56. Š. Krygiel [-] ) , M. Tyrlik [-] (56. M. Kývala [-] ) , R. Kolder [-] (66. V. Miček [-] ) , J. Olivka [-] (66. D. Orlický [-] ) , F. Kulich [-] (77. D. Drábek [-] ) , Š. Galík [-] , P. Čermák [-]