10.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2024-2025

--

Dominantní výkon Koblovu a další čisté konto

17. R. Šamara , 36. L. Fojtík , 54. J. Kelnar (p.) , 65. L. Kaleta
10

V 10. Kole přivítal Koblov na domácí půdě Věřňovice. Téměř po celý zápas si Koblov dobrou obranou a disciplínou držel soupeře daleko od brány a prakticky mu nedovolil žádné větší ohrožení brány.

Dobrá spolupráce

První šance na sebe nedala dlouho čekat, když hned z úvodu ze standardní situace poslal ostrý centr Matiášek, ten proletěl malým vápnem, ale nikdo se k míči nakonec nedostal. V 17. minutě přišla také první branka, která padla po spolupráci Hlaváčka s Trnčíkem, který se zachoval nesobecky a přihrál před bránu Šamarovi, který už měl jednoduchou úlohu a otevřel skóre utkání – 1:0. Koblov opět ukázal, že má nejlepší obranu v celé soutěži a svého soupeře do ničeho nepouštěl. Naopak ve 36. minutě poslal nádherný balón za obranu Kelnar, tam našel osamoceného Fojtíka, který si míč zpracoval a placírkou ho uklidil přímo k tyči – 2:0. První půle tedy s přehledem vyšla lépe pro Koblov.

Pokutový kop a pevná obrana

Ve druhé půli byl průběh úplně totožný, obrana domácích stále držela velmi pevně a kromě dvou příležitostí se Věřňovice do žádné větší šance nedostaly. Koblov se opět do svého soupeře tvrdě zakousl a s dvougólovým vedením se nechtěl jen tak uspokojit. I proto v 54. minutě byl soupeř nucen faulovat v pokutovém území, po faulu hlavní rozhodčí nařídil pro domácí penaltu. Tu s přehledem proměnil Kelnar a připsal si k asistenci také branku – 3:0. O jedenáct minut později už bylo dokonáno, když s velkým štěstím se odrazil míč přímo na Kaletu, kterému už stačilo pouze nastavit nohu – 4:0. Po zbytek zápasu už žádná šance domácích v síti neskončila a tak Koblov doma zvítězil vysokým rozdílem 4:0. Brankář Denis Zalacko si navíc připsal už šesté čisté konto!

TJ Sokol Koblov
David Zbořil hráč(V utkání divák): Kluci podali zodpovědný a týmový výkon. Důležité je, ze jsme hráli opět výborně dozadu a nepustili soupeře za cely zapas do žádného tlaku. Zasloužené vítezství

TJ Sokol Dolní Lutyně - Věřňovice
Jakub Kubiš hráč: Domácí nás s výjimkou asi dvou střel k ničemu nepustili, asi jsme od nich čekali nějaký větší útočný kolotoč, ale spíš tak zkušeně kontrolovali hru. Definitivně nás zlomila penalta na 3:0. Ale jinak jsme dopředu byli marní.

D. Zalacko [-] (84. M. Drastich [-] ) - F. Matiášek [-] , J. Kelnar [-] , J. Vrobel [-] , A. Hlaváček [-] (74. A. Sargisan [-] ) , D. Martiník [-] (84. R. Holberg [-] ) - M. Tóth [-] (69. K. Staněk [-] ) , R. Šamara [-] , L. Fojtík [-] , A. Procházka [-] - D. Trnčík [-] (63. L. Kaleta [-] )

K. Vykydal [-] - J. Kubiš [-] , J. Ganobčík [-] (46. D. Hruška [-] ) , J. Motloch [-] , J. Giňa [-] (69. P. Makovec [-] ) , F. Hruška [-] (76. M. Čopík [-] ) , L. Bednář [-] (54. P. Pohl [-] ) , J. Andl [-] , L. Koník [-] , J. Swaczyna [-] , D. Pisarčík [-]

ŽK: 84. J. Vrobel - 64. L. Koník .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: BERNÁT Marek - ŠIGUT Pavel, STANĚK Pavel (N).