6.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2024-2025

--

--

Derby rozhodl hattrickem Havelka

31

Domácí dokázali v prvním poločase na Havelkovy branky zareagovat, po přestávce se jim to už nepovedlo a body tak putují do Koutů.

Po půli nerozhodně

Asi 170 pouťových diváků bylo určitě spokojeno s počtem vstřelených branek v utkání, s předvedenou hrou to bylo trochu horší, oba týmy vyprodukovaly docela dost nepřesných přihrávek, hra byla místy rozháraná, ale přesto se diváci nenudili.

Již v 6. minutě si domácí obránci posílali míč ze strany na stranu tak dlouho, až jejich úmysl vystihl hostující J. Havelka, který postupoval sám na domácího brankáře a dokázal svoji šanci proměnit ve vedení hostů - 0:1. O několik minut později to byl opět Havelka, který si po autu narazil se svým spoluhráčem a protože měl ve vápně dost místa a času, tak přesně vystřelil ke vzdálenější tyči a navýšil tak náskok hostů - 0:2. Domácí se otřepali, začali hrát a výsledkem byl gól z 19. minuty, kdy se nejlépe zorientoval ve vápně domácí Kolman a protlačil svoji střelu za hostujícího brankáře - 1:2. Ve 26. minutě si domácí obránce Skrobikowski vzpomněl na radu, když nevíš, co s míčem, vystřel a jeho krásný projektil přímo pod víko brány znamenal vyrovnání - 2:2.  Do poločasu nastřelil ještě domácí Dvořák břevno a v poslední minutě 1. poločasu po rohu prošel míč celým malým vápnem, ale ani dva domácí dobíhající hráči nedokázali míč dostat do brány.

Hosté po přestávce rozhodli

Ve druhém poločase to bylo o štěstí, domácí měli několik tutových šancí, ale žádnou z nich nedokázali proměnit ve své vedení a tak se stalo, že v 62. minutě vyhodil domácí brankář míč na rychlé rozvinutí domácího útoku, ovšem prudký vítr míč zpomalil, rychlý Havelka jej domácím vypíchl a pěkným lobem zkompletoval svůj hattrick - 2:3.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (vedoucí): Dnešní utkání nebylo z naší strany špatné a myslím, že jsem si nezasloužili prohrát. Dva góly jsme soupeři darovali na podnose. My jsme naopak v několika tutových šancí neproměnili. Naopak my jsme zase selhali v nekolika vylozenych sancich. Bohužel se teď trochu trápíme, ale musíme makat dále a získat body v dalším kole.

TJ Sokol Kouty
Petr Munduch (trenér): Do utkání jsme vstoupili aktivně a brzy jsme vedli o dvě branky, pak neproměnil tutovku Vrzal. Pak jsme chybovali po autovém vhazování a domácí se dostali do hry. Druhý poločas už byl o štěstí a větší vůli vyhrát. To se nám nakonec po krásném lobu Havelky povedlo. Poprvé v sezóně mohu říci, že měl zápas oboustranně krajskou úroveň.

D. Bezyk [-] - J. Kolman [-] , T. Čermák [-] (75. T. Kuthan [-] ) , M. Bukáček [-] , M. Musil [-] , M. Baslík [-] (75. L. Lopatář [-] ) , L. Drapák [-] , F. Dvořák [-] , T. Kazda [-] (46. M. Kopeček [-] ) , J. Skrobikowski [-] , L. Vaníček [-]

P. Růžička [-] - S. Čech [-] , P. Šipoš [-] (85. M. Chalupa [-] ) , V. Navrátil [-] , M. Vrzal [-] , M. Mašek [-] , J. Roušar [-] , J. Havelka [-] , J. Růžička [-] , J. Hrůza [-] , M. Semrád [-]

ŽK: 33. L. Drapák , 61. L. Vaníček , 88. M. Bukáček , 88. J. Kolman - 40. J. Havelka , 47. J. Růžička .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: ŠLEJTR Jiří - BUCHAR František, PAŘÍZEK Marek.