6.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2024-2025

--

--

Rudíkov otočil zápas s Třebíčí

30

V Rudíkově zvládli první poločas lépe hosté, ale domácí po přestávce zabrali a parádní výkon podpořili i brankami.

Hosté po půli vedli

Začátek zápasu začali domácí mírným tlakem, ale ztroskotali vždy na finální přihrávce. A tak udeřilo na druhé straně, kdy hostující hráč nadvakrát dostal míč za Doležala - 0:1. I dál se domácí tlačili před branku hostí, ale špatnými přihrávky se nemohli dostat k lepšímu zakončení. Až v 38. minutě po přihrávce Skryji se prosadil Jan Trnka - 1:1. Chvilku po vyrovnání udělali domaci hrubou chybu v obraně a hosté šli opět do vedení - 1:2!

Domácí po přestávce otočili

Do druhé půle nastoupili domácí skvěle a hned v 48. minutě se prosadil dobře hrající Skryja - 2:2. V 50. minutě se zbytečně nechal vyloučit hostující hráč a v té chvíli se tlak domácích ještě více zvedl. V 62. minutě se opět prosadil Skryja a domácí šli do vedení - 3:2. Za čtyři minuty přidal svou druhou branku Jan Trnka, kdy mu šanci připravil opět Skryja - 4:2. V závěru se ještě po zbytečném faulu a po druhé žluté kartě nechal vyloučit hostující hráč a Třebíč dohrávala v devíti, a tak si domácí vítězství v klidu pohlídali.

FK Rudíkov
Luděk Hadraba (trenér): Po první půli jsem byl nespokojený, špatně jsme přistupovali k soupeři, nechali jsme jim zbytečně dost prostoru a špatně a zbrkle jsme řešili ofenzivní akce. O půli jsme si něco v kabině řekli a za druhý poločas musím hráče pochválit. Zápas otočili a k vidění bylo i další nevyužité příležitosti. Hráči druhou půli odmákli a nakonec jsme zaslouženě zvítězili.