7.kolo, Středočeský | Nymburk | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Lipník stále bez bodu, Přerov mu dal bůra

0

Sokol Lipník se po odchodu hráčů z Milovic, kteří mu vykopali okres a poté se vrátili zpět, nadále trápí. Na bod nedosáhl ani v sedmém soutěžním utkání a zůstává na posledním místě tabulky. Přerov potvrdil roli favorita a po sedmi kolech je s deseti body devátý.

Bleskové vedení Přerova

Hosté začali zápas na jedničku, když již ve druhé minutě otevřel skóre Jan Kolenský. Poté se hosté přizpůsobili pomalé hře soupeře.
Ten si vytvořil jen několik málo šancí v podobě rohových a volných přímých kopů.
Ty Přerov ubránil a dostal se opět více do hry, což zdůraznil ve 36. minutě Jiří Adamec po rohovém kopu.
Přerovští fotbalisté byli v prvním poločase lepší, ale proti Lipníku hráli jistě pod své možnosti.

Přerov přidal další tři branky

V 57. minutě se po odraženém rohu dostal balón k Tomáši Vodičkovi, který ze dvaceti metrů nádhernou střelou vymetl všechny pavouky z šibenice.
Dvě minuty poté vyrobili hosté chybu na polovině hřiště a i díky nedůrazu obrany soupeř snížil.
V 62. min po individuální akci Tomáše Vodičky dával Jiří Adamec snadný gól do prázdné brány na 4:1.
V 67. minutě doladil stav na konečných 1:5 Neuhasel, který se po rohovém kopu a následném odrazu od břevna nemýlil.

Hráčem zápasu byl vyhlášen střelec dvou branek Jiří Adamec z Přerova.

Sokol Přerov n. Labem
Jan Kolenský: Zápas okomentoval střelec úvodní branky zápasu Jan Kolenský: "Dalších minimálně pět gólů jsme svoji laxností neproměnili. Hlavně po prvním gólu jsme mysleli, že to půjde samo. Zápas měl úroveň III. třídy. Soupeř byl odevzdaný, byl to tréninkový „fotbálek. Přesto nás výhra samozřejmě těší.“

Sokol Lipník
D. Libich [-] - J. Malý [-] (40. J. Tax [-] ) , P. Dort [-] , B. Horváth [-] , M. Salač [-] , J. Zítka [-] , M. Švehla [-] (46. V. Kyselka [-] ) , Z. Doležal [-] , D. Baloun [-] , J. Vágner [-] , P. Tejnický [-]

M. Valenta [-] - M. Čurda [-] , M. Forejt [-] , J. Kadeřávek [-] (55. L. Koutský [-] ) , A. Neuhausel [-] , F. Skuhravý [-] - R. Veselý [-] (77. M. Suchý [-] ) , J. Kolenský [-] , M. Šenkýř [-] , T. Vodička [-] - J. Adamec [-] (65. T. Galbavý [-] )

ŽK: 14. M. Salač , 18. J. Vágner .
Hráči zápasu: J. Adamec .
Místo: Lipník. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Voborník Josef - SALAČ Miloslav (N), NEUHAUSEL Zdeněk (N).