2:0
(0:0)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

26.05.2024 16:30

25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Dolní Rožínka splnila povinnost, doma porazila Doubravník


Branky


10

Ve 25. kole se v Dolní Rožínce představil Doubravník. Domácí byli favoritem a i když to nebylo úplně přesvědčivé tak splnili povinnost.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

V prvním poločase jsme branku neviděli, Pokorný zahodil penaltu

Domácí nečekalo lehké utkání, hosté mají mladý běhavý tým a to se taky potrvdilo.Oba týmy se snažily hrát kombinační fotbal, ale narážely na pozorné obrany, i tak si vypracovaly po dvou šancích, které bravurně zneškodnili brankáři. Domácí mohli jít i tak to vedení, ale Pavel Pokorný zahodil pokutový kop a tak do kabin se šlo za stavu 0:0.        

Domácí dali dva góly a došli si pro vítězství

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, když získali míč ve středu pole a Pavel Bartoněk přesnou uličkou poslal do samotného úniku Matěje Urbana a ten ve 47. minutě poslal domácí do vedení. Doubravník to ale nezlomilo, hosté se tlačili do útoku, ale vytvořili si jen jednu šanci kterou zneškodnil domácí brankář. Domáci si taky vypracovali dvě šance, ale brankář hostí také skvěle zakročil. Pro Rožínku přišel definitivní klid v 87. minutě po centru z levé strany Pavel Pokorný trefil tyč a Pavel Bartoněk neměl težkou práci dorazit míč do prázdné branky, domácí tak vedli 2:0. Po tom měli domácí ještě jednu šanci, ale samostatný únik nebyl proměněn a zbytek utkání se už jen dohrával.                   Za reportáž děkujeme brankáři Dolní Rožínky Zdeňku Horákovi.

 Ohlasy k zápasuFK Doubravník
Zdeněk Horák - brankář: "Těžké utkání s běhávým soupeřem. Výhra si myslím, že zasloužená. Oba týmy se snažili hrát kombinační fotbal a hosté i přes prohru se nemají proč za svůj výkon stydět."Sestavy


TJ Baník Dolní Rožínka
Z. Horák [-] - P. Vondruška [-] , P. Sedlák [-] , J. Večeřa [-] , T. Hille [-] , D. Vařejka [-] (50. Z. Konček [-] ) , M. Urban [-] , F. Šmerda [-] , P. Pokorný [-] , P. Bartoněk [-] , J. Veselský [-] (46. V. Vondruška [-] )

FK Doubravník
T. Vorel [-] - O. Müller [-] , R. Šikula [-] (78. P. Němec [-] ) , M. Vojta [-] , M. Škvařil [-] , V. Čepička [-] , O. Gibfried [-] , M. Švadlenka [-] , M. Jedlička [-] (78. T. Csizmár [-] ) , J. Slámečka [-] , T. Beran [-]

ŽK: 35. J. Veselský , 84. F. Šmerda - 42. M. Vojta .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - LUKŠ Jaroslav (N), SLUKA Roman (N).

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip experta: výhra domácích

Další zápas, jehož výsledek je podle mě jasně předurčen. Pokud se nestane nic neočekávaného, tak
Rožínka si dojde pohodlně pro tři body. Doubravník v minulém kole sice jasně „rozbil“ Moravec, ale
jakýkoliv bodový zisk hostí by byl pro mě velkým překvapením.

Tip: výhra hostů