16.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

První jarní utkání zvádli lépe domácí, Vír v Meziříčí prohrál 3:1

13

V prvním jarním utkání roku 2024 se představil c-tým Velkého Meziříčí proti Jiskře Vír. Přestože, se dnes přes hřiště prohnal vítr, tak zápas měl kvalitu a byl vyrovnaný. Rozhodčí tento zápas oddřídili velmi dobře.

Ondřej Pospíšil založil jaro dvěma brankami

První poločas mnohem lépe začali domácí hráči. Šance sice byly na obou stranách, ale domácí kanonýr Ondřej Pospíšil se hned na úvod jarní části soutěže blýskl dvěma trefami do hostující brány. První gól z jeho kopačky přišel už ve 4. minutě a poté pro svůj tým dokázal navýšit náskok o dvě branky ve 37. minutě. Domácí tak díky Pospíšilovi dokázali ovládnout první poločas roku 2024 poměrem 2:0.

Hosté zdramatizovali z penalty, ale nakonec jim to nebylo platné

Hosté šli do druhého poločasu s tím, že nic není ztraceno a že zápas mohou zvrátit na svou stranu. A opravdu jsme byli záhy svědky náznaku Csaplárovy pasti, když domácí hostům darovali pokutový kop. K penaltě se ve 47. minutě postavil hostující kapitán David Lahodný a proměnil tak první jara. Hosté tak rázem byli na dostřel. Jenže hostům jakoukoliv naději utnula krásná akce v 52. minutě. Po ose Ivo Nováček, Libor Smejkal st. a zakončující Jan Šimáček si domácí vzali zpět náskok o dvě trefy. Po zbytek zápasu oba dva týmy dělaly reklamu na to, jak zahazovat šance, které si vypracují. A protože se už nikdo nedokázal prosadit, tak domácí c-tým Velké Meziříčí slaví první 3 jarní body, když dokázali vyhrát nad Jiskrou Vír 3:1

FC Velké Meziříčí C
Libor Smejkal - kapitán: "I přes velký vítr, který se prohnal nad umělkou ve Velkém Meziříčí, se odehrál kvalitní zápas se šancemi na obou stranách. Produktivnější byl tým domácí, který třikrát skóroval. Pochvalu zaslouží všichni tři rozhodčí." hráč utkání: Jan Šimáček

L. Smejkal [-] - O. Šlapal [-] , J. Šimáček [-] , I. Nováček [-] , E. Smejkal [-] , P. Mezlík [-] , L. Smejkal [-] (69. T. Šlitr [-] ) , M. Řepa [-] , O. Pospíšil [-] (80. P. Chalupa [-] ) , M. Valenta [-] (58. F. Řepa [-] ) , T. Fejt [-] (46. M. Mička [-] )