18.kolo, Jihomoravský | Blansko | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

--

--

Prozatímní vedoucí celek zaváhal a dal tak šanci pronásledovatelům se opět dotáhnout

9

Na oko dívaka nepříliš pohledné utkání domácích Vísek a hostující Vranové nakonec skončilo shodně. Hosté si nejdříve vypracovali dvougólové vedení, o které však záhy přišli a darovali tak možnost nejbližším soupeřům se k nim opět přiblížit.

Hostím vedení nevydrželo

Bylo to bojovné, ale absolutně netechnické utkání. Zejména první poločas to byla oboustranná "plácaná". Pohoda Vranovských byla pryč a domácí Vísky srdnatě bojovaly. V prvním poločase stojí za zmínku přímý kop domácího Martínka, který poslal míč tešně vedle branky, a minutá prázdná branka hostujícím Koudelkou.

Druhý poločas začal pro Vranovou velmi slibně, kdy hned po nástupu na hřiště vstřelila 2 rychle po sobě jdoucí góly - nejprve se Slechan probojoval až na hranici šestnáctky a prostřelil brankáře Tenoru a hned v zápětí Krčil zvyšoval na 0:2.

Hosté však namísto zklidnění se, riskovali a o vítězství nakonec přišli. Po hrubkách v obraně nejprve v 57. minutě snížil Meluzín a poté v 76. Horák uzavřel střelecký zápis. Vranová měla ještě v závěru utkání 3 tutovky, ale ty zůstaly nevyužity a tak poprvé lídr ztratil body