17.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A, 2023-2024

--

--

35. V. Vobr - 20. D. Suk , 26. M. Kotrbatý , 42. M. Šturc
4

Kdo přišel v Obořišti na góly, tak mohl po prvním poločase odejít. Branky padaly totiž v první polovině utkání, poté se radovali už jen fanoušci defenzivního fotbalu. Tedy jen částečně, protože čtyři branky jsou nad jejich chápání. Věšín si v zápase vytvořil dvougólový náskok, který Obořiště na chvíli stáhlo, ale vyrovnávací branka byla nad jeho síly.

16:10 hod. - DJ připravený a hrajou první songy, hráči už jsou na rozcvičce
16:25 hod. - Sestavy ohlášeny a hráči nastupují na hrací plochu, bohužel takřka všichni fanoušci kteří tu jsou, jsou z Věšína.
16:30 hod. - UTKÁNÍ PRÁVĚ ZAČALO

2.MINUTA - Tribuna Počta právě přichází a domácí tým tak nebude bez svého kotle!
4.MINUTA - vzápětí přichází i další domácí fanoušci a tak to s domácí návštěvou nebude tak hrozné jak to vypadalo s úvodním hvizdem.
10.MINUTA - hraje se opatrně, první náznak šance obořišťáků skončil rohovým kopem.
16.MINUTA - Sparta se nastěhovala před bránu Švehly, ale nebyla z toho ani střela na bránu.
19.MINUTA - GÓL - Přímý volný kop Daniela Suka proletěl houštinou těl a zastavil se až v síti! 0:1
20.MINUTA - Přímý volný kop na druhé straně a Jan Kuchta trefuje TYČ!!!
24.MINUTA - GÓL - Centr do vápna, míč se dostal až k volnému Milanu Kotrbatému a ten už neměl problém uklidit míč do odkryté brány. 0:2
33.MINUTA - GÓL - Obořiště se konečně oklepalo z dvou rychlých gólů a Venca Vobr z hranice vápna trefuje levou šibenici! Je sníženo!1:2
41.MINUTA - GÓL - Chyba v obraně domácích a hned tři hráči Věšína se řítili na samotného stopera Honzu Boukala, s ním si poradili a do protipohybu brankáře skóroval Martin Štrunc 1:3

Vidíme opatrný fotbal s velkým množstvím faulů, kde góly padají buď ze standartek, nebo po fatálních chybách v obraně. Obořiště těch chyb udělalo více a proto Věšín zaslouženě vede 3:1.

45.MINUTA - Začal druhý poločas.
45.MINUTA - Hned z výkopu Sparťané zkusili překvapit Švehlu, ten si se střelou z půlky ale poradil i přes to, že mu sluníčko svítilo do očí.
50.MINUTA - nebezpečnou akci hasí Honza Boukal za cenu ŽLUTÉ KARTY, následný přímák Švehla kryje.
58.MINUTA - Dlouhý aut Trnky st. posunul Pavlík až na Mílu Vítka a ten v dobré pozici těsně míjí levou tyč!
65.MINUTA - hra se kouskuje a dostat se před branu soupeře bez nedovoleného zákroku je přetěžký úkol pro oba týmy.
66.MINUTA - Míla Vítek vysunul do slibné šance Matěje Kobíka, jeho střelu Trčka vyráží na roh - z toho ale nebylo nic.
70.MINUTA - Míla Vítek je při chuti avšak rozjet další akci mu zhatil faulem Hutr a viděl ŽLUTOU KARTU.
71.MINUTA - Vítek opět na zemi a ŽLUTÁ KARTA pro Sklenára!
74.MINUTA - Mára Šinágl vybojoval balón, nepřemýšlel a z dálky ho poslal na bránu! Krásná střela ale bohužel gólem neskončila.
77.MINUTA - Faul Matěje Kobíka na půlce potrestán ŽLUTOU KARTOU!
79.MINUTA - Slabou střelu Ondřeje Fouse doprostřed brány Švehla kryje.
82.MINUTA Šrunc po souboji se Švehlou se jen těžko zvedá, vypadá to že bude vpořádku ale i tak je střídán.
86.MINUTA - Dvě slepené pohotové střely Věšína gólman domácích chytil.
89.MINUTA - Na centr Matěje Kobíka o chlup nedosáhl Honza Pavlík.
90.MINUTA - Utkání právě skončilo.

Skvělý výkon předvedl obořišťský Honza Boukal, který znepříjemňoval práci hostujícím útočníkům avšak
věšínští byli lepší v důrazu a nekompromisně trestali chyby domácích. Na dvougólový rozdíl už Obořiště ve druhé půli odpověď nenašlo.

Nevšední a zajímavý report spolu s galerií zaslal Lukáš Novotný.

FK Obořiště 1920
J. Švehla [-] - J. Kuchta [-] , J. Trnka [-] , M. Vítek [-] , L. Korynta [-] , M. Šinágl [-] , M. Vítek [-] - M. Kobík [-] - V. Vobr [-] , J. Pavlík [-] , L. Novotný [-]

Sparta Věšín
A. Trčka [-] - O. Fous [-] - M. Janoušek [-] , M. Kotrbatý [-] , D. Taračka [-] , P. Ráž [-] , D. Suk [-] , R. Zápotočný [-] , M. Trčka [-] , T. Pecha [-] , M. Šturc [-]

ŽK: 52. J. Boukal , 79. M. Kobík - 72. P. Hutr , 74. J. Sklenár .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: Sandr Václav - JOHÁNEK Robert (N), VIKTORA Tomáš (N).