25.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

Bystřice bere tři body

17

Důležitá záchranářská bitva vyšla lépe domácí Bystřici.

Domácí po půli vedli

Úvod zápasu byl ve znamení boje ve středu hřiště. Až po půl hodině hry hosté chybovali v rozehrávce, k míči se dostal Prášil a parádní ránou otevřel skóre - 1:0. Za další čtyři minuty se centr Černého odrazil od hostujícího hráče k Prášilovi a ten si zblízka věděl rady - 2:0. Opaření hosté se v dalším průběhu prvního poločasu na odpověď nezmohli a do kabin tak šli domácí v lepší náladě.

Domácí si vedení pohlídali

Žirovnice po přestávce zabrala, soupeře zatlačila, ale ke snížení to nevedlo. V 72. minutě navíc domácí uklidnil matador Sklenář, kterého našel střídající Punčochář - 3:0. Zbytek zápasu už se jen dohrával a domácí mohou slavit velice důležité tři body.

FC Slavoj Žirovnice
FC Slavoj Žirovnice (web): Absence klíčových hráčů je znát. To, že se ostatní snaží, není nic platné. První gól nám domácí vstřelili po chybné rozehrávce v naší obraně, druhý za další čtyři minuty. Druhý poločas začal naší převahou, ale bohužel gól nedáme a když domácí ještě jeden přidali, bylo po zápase.