17.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

Žirovnice veze cenný bod

18

Chotěboř druhý domácí zápas v řadě nezvládla a připisuje si jen bod.

Po půli nerozhodně

První půlka se odehrávala v režii domácího favorizovaného celku. Chotěbořští drželi převážnou část míč na svých kopačkách, ale v koncovce se jim nedařilo a do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Druhá půle byla podobná té první. V 59. minutě se domácím konečně podařilo dát branku po kombinaci Bouma, Musílek a Chlad, který otevřel skóre - 1:0. Za pár minut Dvořák trefil hlavou tyč a mohlo být ještě veseleji. V 74. minutě zahrávali hosté přímý kop a jejich první přímá střela mezi tyče, která byla ještě tečovaná, skončila za zády Dobrovolného - 1:1. Do konce zápasu bylo ještě pár standardních situací, ale ke kýženému vítězství domácích to nevedlo.

FC Chotěboř / web

FC Chotěboř
Martin Jakeš (trenér): V tomto zápase jsme vyloženě tři body ztratili. Bohužel na vině bylo špatné finální řešení situací v posledních 20 metrech a neproměňování šancí, které jsme si i tak vytvořili. Musíme prostě na sobě pracovat a věřím, že se nám vše v dobrém vrátí.