4.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2023-2024

--

Nošovice vyzrály na rozjeté Pržno a uštědřily jim tak první porážku v sezóně

9. M. Dyba , 28. M. Dyba - 40. J. Bakota
6

Slušná divácká návštěva a dvě branky Marka Dyby nastarovaly domácí Nošovice k dalším bodům. Hosté sice do poločasu korigovali výsledek, ale na body to tentokrát nestačilo.

Střelec se probudil

Domácí v sestavě i s Macečkem, Skotnicou či dalším rychlonohým střelcem Dybou vlétli do soupeře jako uragán a prvních 30.min nedali soupeři moc prostoru. Svou převahu proměnili ihned v 9.min kde se probudil prozatím bez gólový Dyba, 1:0. A ve 28.min dostává tentýž hráč domácí do již dvougolového vedení, 2:0. Poté se hrál pohledný fotbal na obě strany, který se musel líbit velkému počtu fanosku kteří dorazili a probudili se i hosté, kde najednou zjistili, že se s domácími dá hrát fotbal a a hra se vyrovnala. Což neslo ve 40.min i úspěch v podobě snížení od Bakoty ,2:1

Šance na obou stranách, ale branka již nepadla

Ve druhém poločase pokračoval rychlý fotbal, kdy domácí měli více příležitostí skórovat, ale nepromenovali šance. Hosté ač byli aktivnější, skončila jejich akce vesměs těsně před vápnem. Když už si Pržno nějakou šanci připravilo skončilo to vedle, nebo po závarech nikdo nedokázal míč do branky dopravit. Nakonec si domácí výsledek do konce zápasu pohlídali a připisují důležité body proti 100% Pržnu, které tak tentokrát odjíždí s prázdnou.

SK Pržno
Jan Zagrapan (hráč): ,,Hrál se pohledný fotbal na obě strany, který se musel líbit velkému počtu fanoušků kteří dorazili. Do 30 min jsme byli marni a kdyby domácí vedli 4:0, tak mohlo být po zápase a nikdo by se nemohl divit. Pak jsme ale začali více kombinovat a hra se vyrovnala. Ke konci poločasu snížil Bakota po dlouhém nakopu od našeho brankáře. Ve druhém poločase pokračoval rychlý fotbal, kdy domácí měli více příležitostí skórovat, ale nepromenovali šance. My jsme ovládali hřiště, ale jen po 16ctku soupeře, prosadit jsme se bohužel už nedokázali, i když tam pár závaru bylo. Bohužel odjíždíme bez bodu, ale za mě po dobrém výkonu. Nejlepší hráč dneska asi domácí Dyba, který svou rychlosti dělal problémy a dal dvě branky.´´