2.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2023-2024

Nošovice potvrdily výborné jaro a naložily Mostům ,,bůra´´

12

Nošovice sehrály povedené jaro a navazaly tak povedeným vstupem do sezóny. Mosty mají na čem pracovat a odváží si nepopulárního bůra.

Do 20.min oťukávání ,pak domácí hosty sestřelili

Za velkého horka na skvěle připraveném Nošovickém pažitu a v slušné divácké kulise se odehrálo 1.kolo okresního přeboru Nošovice-Mosty. Po prvních oťukávacích 20 minutách domácí přebrali otěže zápasu. Ve 25.min totiž utekl Turoň a samostatný únik zakončil střelou pod gólmana ,1:0. Ve 32.min chyba hostujícího stopera a Švábek zvyšuje na 2:0. Ještě do poločasu se trefuje z malého vápna nová posila z Raškovic, nestárnoucí Richard Feike, 3:0.

Druhý poločas o gól méně

Druhý poločas toho nabídnul o trochu méně a na obou týmem bylo vidět, že docházejí síly. V 58.min centr z levé strany, gólman míč neudrží a Skotnica doráží, 4:0. Konečnou podobu výsledku dal Červený, který unikl celé obraně a podél gólmana ukončil skóre zápasu na 5:0. Mosty si tak odvážejí nepopulárního bůra. Naopak domácí potvrdili výborné jaro na které navázali dobrým vstupem do sezóny.

SK Nošovice-Lhoty
Zdeněk Skotnica (hráč): ,,Zasloužené vítězství domácích a nejlepší hráč, gólman Jakub Vojkovský, který svými jistými zákroky nedával hostům šanci ke skórování.´´

TJ Sokol Mosty u Jablunkova
Přemysl Szlaur (trenér): ,,Výsledek 5:0 mluví za vše! Prvních 20min oťukávání, pak následovalo občerstvení a po něm jsme nezachytili aut a následnou kolmici ze které soupeř skóroval. Do poločasu jsme dostali ještě 2 branky a bylo po zápase. Ani průvan v šatně nepomohl k tomu abychom se alespoň trochu vzpamatovali. Šance jsme měli jen sporadické a soupeř byl v efektivitě perfektní. Není nic v utkání s čím bych byl spokojen a přesvědčili jsme se o tom, že v této soutěži to bude opět hodně těžké!´´

J. Vojkovský [-] - Z. Skotnica [-] , T. Blakala [-] , P. Bednárek [-] , T. Račev [-] , M. Dyba [-] , M. Červený [-] , M. Kulhánek [-] , P. Skalický [-] , T. Kendzior [-] , F. Kaloč [-]

J. Kotek [-] - M. Turek [-] , A. Puczok [-] , V. Černoch [-] , M. Szotkowski [-] , J. Szotkowski [-] , M. Bednár [-] , M. Samiec [-] , O. Jochymek [-] , D. Frola [-] , T. Nieslaník [-]

ŽK: 27. F. Kaloč , 84. M. Kulhánek .
Hráči zápasu: J. Vojkovský .
Počet diváků: 83. Rozhodčí: VYKOPAL Štěpán - BERNÁT Marek, KÁŇA Tomáš.