9.kolo, Zlínský | Kroměříž | Okresní přebor , 2023-2024

--

Debakl Kvasic v souboji dvou B týmů

4. T. Motal , 27. R. Ježák , 50. A. Sova , 65. M. Sedlák , 72. L. Motal , 75. Z. Zaoral , 81. P. Brada , 90. T. Motal
8

Rezerva Skaštic na svém hřišti uhostila rezervu Kvasic a ta odjíždí s debaklem 8:0.

Gól z kraje zápasu

Skaštice šplhající tabulkou vzhůru, které v minulém kole dostaly 9 gólů v Rymicích, si chtěly po tomto zápase v minulém kole trochu vylepšit skóre a to se jim proti Kvasicím rozhodně povedlo. Jak ale celý zápas probíhal? Ve 4. minutě šly Skaštice do vedení zásluhou Tomáše Motala. Poté si dokázali pár šancí vytvořit i hosté z Kvasic, ale své šance trestuhodně zahodili. Ve 27. minutě navýšili domácí svůj náskok již na dvě branky, když se prosadil Roman Ježák. Domácí tak vedli 2:0 a tlačili se za dalšími góly. Ty už ale v první půli nepřidali a nechali si to nejlepší na druhou část zápasu.

Dalších 6 gólů do sítě Kvasic

Do druhé půle vstoupili domácí stejně aktivně jako do té první a 5 minut po začátku druhého poločasu navýšili své vedení domácí již na 3:0, když gól vstřelil hrající trenér Antonín Sova. Poté se na 15 minut zápas trochu uklidnil, ale v 65. minutě dal gól na 4:0 Marek Sedlák a situace byla už pro hosty z Kvasic velice špatná. Domácí do konce zápasu za posledních 25 minut přidali ještě další 4 góly. Na 5:0 zvyšoval Lukáš Motal, na 6:0 navyšoval Zdeněk Zaoral. Poté ještě na 7:0 dával v 81. minutě Přemysl Brada a na konečných 8:0 upravoval skóre v poslední minutě zápasu svým druhým gólem v zápase Tomáš Motal. Skaštice už tedy figurují na šesté příčce tabulky se 13 body. Kvasice najdeme na 10. příčce s 9 body.

FC Kvasice B
Matěj Reiskup (trenér): Ve Skašticích se nám naplno ukázala realita - byli jsme ve všem pomalejší než soupeř, méně důrazní, bez bojovnosti, bez nápadu a výsledek bohužel našemu výkonu odpovídá. Když už jsme si nějaké vyložené šance v prvním poločase za stavu 1:0 pro domácí, vytvořili, tak jsme je trestuhodně zahodili. Naopak soupeř byl nekompromisní. Je potřeba zápas hodit za hlavu, ale vzít si z něj to důležité a to je to, že s takovým výkonem, přístupem, bojovností, nasazením se okresní přebor hrát nedá.

TJ Skaštice B
P. Trampota [-] - A. Sova [-] , J. Růžička [-] (70. P. Brada [-] ) , R. Zůvala [-] , J. Kvasnička [-] (67. L. Motal [-] ) , Z. Zaoral [-] , R. Ježák [-] , T. Motal [-] , P. Bubla [-] (73. L. Vymětal [-] ) , J. Novák [-] , M. Sedlák [-]

R. Štěpanik [-] - J. Struška [-] (32. M. Koplík [-] ) , R. Pospíšil [-] , M. Samohýl [-] , J. Hora [-] (68. M. Fagulec [-] ) , P. Musil [-] (68. O. Klesnil [-] ) , P. Ambruz [-] (68. M. Fišer [-] ) , J. Bartoník [-] (24. M. Unger [-] ) , L. Foltýn [-] , J. Ševela [-] , M. Reiskup [-]

ŽK: 57. J. Růžička - 21. P. Musil , 56. L. Foltýn .
Počet diváků: 95. Rozhodčí: SKYBA Vlastimil - PITRON Martin (N), DANĚK Lukáš (N).