12.kolo, Jihomoravský | Blansko | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Souboj sousedů v tabulce vyzněl lépe pro Vranovou

11

Vypjatý zápas ve Svitávce nakonec zvládla lépe hostující Vranová. Hodně hustá atmosféra vyústila ve spoustu sporných situací, včetně vyloučení asistenta trenéra domácích.

V poločase lepší hosté

Utkání začalo velmi svižně, už v 6. minutě, po závaru na hranici šestnáctky mířil přesně Karásek a poslal hosty do vedení. Vranovší byli aktivnější, ale bez dalšího gólového efektu. Domácí se začali osmělovat a převzali aktivitu na hřišti. Jejich akce však končily ještě před velkým vápnem hostí. Ve 33. minutě byli domácí úspěšní, kdy po přečíslení obrany hostí srovnával Peňáz. Vranovší však v zápětí opět soupeři o gól odskočili. Nádhernou střelou z přímého kopu od levé postraní čáry se do bližší šibenice trefil Slechan. Tak skončil i první poločas.

Atmosféra začala houstnout

Do druhého poločasu nastupovali domácí se snahou brzkého srovnání. To se jim povedlo v 60. minutě, kdy po akci domácích dorážel do prázdné branky Prudký. Situace se však opakovala i podruhé, kdy za devět minut zvyšoval na 2:3 hostující Koudelka. Atmosféra začala houstnout a vygradovala vyloučením asistenta trenéra domácích. Vranovší se nenechali nijak rozhodit a po faulu na Krčila uzavřel stav zápasu opět Slechan z přímého kopu, tentokrát z prava do vzdálenější šibenice. Konečný stav 2:4. Vranová tak na vedoucí Ráječko ztrácí pouhý bod.