11.kolo, Jihomoravský | Blansko | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Kořenec přejel Voděrady a zvítězil o 7 gólů

11

Voděrady na domácím hřišti hrubě nezvládly zápas s Kořencem. Ten zvítězil rozdílem třídy a to dokonce o 7 branek.

Rozdíl 4 branek

V neděli vyrazil Kořenec na půdu Voděrad. Jako favorité ihned ukázali co od zápasu očekávat. Během tří minut dokázali neproměnit dvě šance. Ve 4. minutě se prosadil doraženou střelou Šmída a rozpoutal tak Kořenecký kolotoč. Navázali na něj postupně ve 20. a 31. minutě Učeň R. Ve 37. a 42. minutě se prosadil Rosenberg. Jedinou reakci domácí zaznamenali z kopačky Bočka a tak skončil poločas 1:5.

Rozdíl třídy

V 57. minutě se prosadil Papoušek. V 67. minutě se dostal do úniku střídající Slaný a zakončil přesně k tyči. Závěr utkání patřil Papouškovi, který po trefách v 77. a 83. minutě završil hattrick. Domácí zvládli skórovat akorát v 89. minutě a to kapitán Dvořák

Sokol Kořenec
Martin Jelínek (trenér): Zápas jsme měli pod kontrolou od samého začátku, šancí jsme si vytvořili na několik zápasu, ale většina z nich nepřešla brankovou čáru. Škoda zbytečných dvou gólů, které jsme lacině nabídli soupeři