11.kolo, Jihomoravský | Blansko | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Vranová si poradila s Kunštátem a posunula se k prvním příčkám

10

Vranová se drží u špičky tabulky a svoji formu potvrdila opět doma, tentokrát s Kunštátem. Dvě branky z přímých kopů si na své konto připsal Slechan.

Slechan otočil stav utkání

Bojovné utkání v přátelském duchu začal mírným tlakem domácích. Nicméně skóre otevřeli hosté, kdy po střele z přímého kopu a teči zdi zanamenal úvodní gól hostující Jindřich. Vranovší nadále aktivní hrou zaměstnávali obranu hostů. Už ve 14. minutě bylo srovnáno - Krčil nedal gólmanovi hostí nejmenší šanci. Domácí se už už rozjíželi k náporu, ale zbrzdil je hostující Tenora, který hlavou v 27. minutě zvýšil na 1:2. Na Vranovské padla nervozita, ale ta netrvala dlouhou. Domácí Slechan zahrával dva přímé kopy (35. a 41. minuta) ani v jednom se nemýlil a výsledk otočil na 3:2. Tak skončil i poločas.

Červená karta pro hosty

Po přestávce se dlouho hrálo spíš ve středu hřiště. Skóre mohl navýšit domácí Štarha, ale jeho pokus kryl hostující gólman. Danému pokusu předcházel červený zákrok na Krčila. Červenou kartu obdržel hostující Houdek a to za podražení ve vyložené šanci. Domácí zvýšili úsilí a v 73. minutě nejprve Karásek a před koncem ještě v 87. Koudelka uzavřeli střelecký zápis. Konečný výsledek 5:2.