1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Vír v posledním zápase porazil Moravec 4:2

15

Vír v posledním kole doma přivítal Moravec. Domácí byli favoritem a to nakonec potvrdili.

Domácí dobře vykročili za vítězstvím

Domácí poslední letošní zápas začali výborně. V 10. minutě poslal svůj tým do vedení Jiří Tomášek. Ve 23. minutě vedení navýšil Miroslav Svoboda. Poté se probudil Moravec a ve 35. minutě snížil František Lahodný snížil na 2:1. A protože se už nikdo nedokázal prosadit, tak tento poločas skončil 2:1.

Vír přidal dva góly, Moravec jenom jeden

Už ve 47. minutě Jaroslav Coural se trefil za domácí a Vír tak zase odskočil na rozdíl dvou branek. Pak uzavřel domácí listinu střelců hráč, který ji v tomto utkání otevřel, tím je Jiří Tomášek a tak se stalo v 65. minutě. V 84. minutě ještě František Lahodný snížil na 2:4, toto byl ale poslední gól tohoto utkání. V posledním utkání Vír si dokráčel pro tři body, když doma Moravec porazil 4:2.