1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Nová Ves ukončila se v posledním zápase vyřádila

13

V Nové Vsi se utkaly proti sobě domácí z rezrvy Nové Vsi a hosté z Velkého Meziříčí C.

První poločas už skoro rozhodl

Už v první minutě Jan Nečas otevřel skóré a poslal tak hosty do vedení. Po rychlé brance i nadále lepší domácí ve všech směrech. V 15. minutě to bylo už 2:0, když Jan Zdražil navýšil stav zápasu pro svoje barvy. Poté se dostali ke slovu hosté. Ve 27. minutě Eduard Smejkal snížil na 1:2 a hosté byli v zápase zpátky. Ale domácí se nenechali zaskočit a tak ve 40. minutě vrátil domácím Jakub Máček dvoubrankové vedení.

Nová Ves přidala dvě branky

I ve druhém poločase byla lepší rezerva Nové Vsi. Na začátku této poloviny sice se domácím střelcům nepodařilo dát gól, ale v 70. minutě se dočkali přece jenom, za domácí se trefil Pavel Bojanovský. Skóré tohoto zápasu uzavřel Martin Žák v 87. minutě. Nová Ves tak vyhrála další zápas 5:1, nutno říci že domácí měli převahu, takže výhra byla zasloužená.

FC Velké Meziříčí C
Eduard Smejkal - trenér, hráč: Zápas jsme prohráli zcela zaslouženě. Domácí tým byl lepší ve všech směrech. Nová Ves je podle mě nejlepší tým, proti kterému jsme v OP hráli. Já jsem rád, že už je podzim ukončený, všichni hráči se budou moct vyléčit ze zranění a na jaře už budeme hrát kompletní. Pochvala patří i panu rozhodčímu.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
T. Čížek [-] - J. Zdražil [-] , L. Krbálek [-] (60. P. Bojanovský [-] ) , J. Havlík [-] , J. Nečas [-] , M. Žák [-] , J. Máček [-] , P. Bureš [-] , J. Krejčí [-] , V. Zahradník [-] , P. Dobiáš [-]

L. Smejkal [-] - I. Nováček [-] (46. V. Chalupa [-] ) , M. Puža [-] , T. Kuřátko [-] , E. Smejkal [-] , L. Smejkal [-] , L. Chalupa [-] , F. Musil [-] , O. Pospíšil [-] , S. Vlach [-] , D. Šlapal [-]

ŽK: 7. P. Dobiáš , 32. M. Žák , 35. J. Havlík , 45. L. Krbálek - 36. M. Puža .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - KUBÍK Stanislav (N), KLEMENT Milan (N).