12.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Bystřice doma vyhrála i bez Miloše Prášila

18

Ve 12. kole se v Bystřici představila Jiskra Vír. Domácím opět chyběl Miloš Prášil, ale i bez něj více méně rezerva měla zápas pod kontrolou.

Tři góly domácích

V prvním poločase domácí i bez Miloše Prášila, tak kontrolovala utkání. Už ve 14. minutě první gól zápasu vstřelil David Čech. Druhý gól ve 40. minutě přidal domácí kapitán Jan Holý. Jenže domácí se se dvěma brankami nespokojily, tak ve 44. minutě se trefil ještě Prüger Lukáš. Domácí tak jednoznačně první poločas ovládli jednoznačně 3:0.

Hosté dali čestný gól, domácí ještě přidali

Domácí nenechali nic na náhodě a i kontrolovali druhý poločas. V 55. minutě přidal čtvrtý domácí gól Michal Svoboda. Pak se dočkali i přesného zásahu hosté, když v 75. minutě prosadil Jaroslav Coural. O minutu později korunoval výsledek 5:1 Marek Čížek. Rezerva Bystřice si tak poradila doma s Vírem, když na domácí půdě jednoznačně ovládla toto utkání 5:1.

SK Bystřice nad Pernštejnem B
M. Petr [-] - M. Hofmann [-] , L. Prüger [-] , V. Kutnyk [-] (46. M. Vávra [-] ) , T. Samek [-] (78. M. Procházka [-] ) , Z. Sklenář [-] , D. Čech [-] , M. Svoboda [-] , R. Chudoba [-] (62. P. Tomášek [-] ) , J. Holý [-] (46. M. Čížek [-] ) , D. Mareš [-]

Jiskra Vír
J. Preisler [-] - O. Rychlý [-] , K. Orel [-] - M. Svoboda [-] (78. V. Oliva [-] ) , D. Fiala [-] (78. K. Řehoř [-] ) , D. Lahodný [-] , R. Bukáček [-] (31. M. Mokrý [-] ) , J. Tomášek [-] , D. Šenkýř [-] - F. Kintr [-] (54. M. Ondráček [-] ) , J. Coural [-]

ŽK: 7. T. Samek , 51. R. Chudoba , 61. L. Prüger - 31. D. Fiala , 87. K. Orel .
Počet diváků: 173. Rozhodčí: BULA Nikola - TOMÁŠEK Milan (N), SKOUMAL Jaroslav (N).