11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

V souboji dvou outsiderů uspěl Doubravník

28. F. Lahodný , 44. M. Švadlenka (vl.) - 9. O. Gibfried , 16. P. Kudiovský (vl.) , 19. J. Slámečka , 75. D. Juračka
19

V 11. kole se v Moravci představil Doubravník. Šlo o zápas dvou záchranářů, takže každý bod byl velmi cenný pro oba týmy.

Výborný start, domácí začali dotahovat

Hosté začali výborně v tomto důležitém utkání. V 9. minutě Doubravník poslal do vedení Ondřej Gibfried. V 16. minutě Petr Kudiovský si vstřelil vlastní gól a hosté vedli už 2:0. Třetí gól do brány Moravce přidal v 19. minutě Jan Slámečka. Po tomhle se Doubravník nechal trochu ukolébat a ozvali i domácí hráči. Ve 28. minutě naději pro Moravec vytvořil František Lahodný. I na druhé straně padla vlastní branka, když si míč srazil do vlastní brány Martin Švadlenka. Doubravník i tak vyhrál první poločas 3:2.

David Juračka dal pojišťovací gól

Ve druhém poločase jsme už góly neviděli. Moravec chtěl vyrovnat, ale to hosté domácím neumožnili. Naopak v 75. minutě přidal pojišťovací gól David Juračka, který tak dodal patřičný klid hostů. Moravec už další nepřidal a tak na vlastním hřišti prohrál 2:4, Doubravník tak do tabulky urval velmi důležité body pro záchranu.

TJ Moravec
P. Černý [-] - E. Mancír [-] (26. K. Krejčí [-] ) , F. Lahodný [-] (81. L. Tulis [-] ) , L. Pipa [-] , M. Kachlík [-] , J. Kachlík [-] , M. Líška [-] , P. Červinka [-] , P. Kudiovský [-] (46. M. Hanák [-] ) , V. Cícha [-] , F. Kudiovský [-]

FK Doubravník
T. Vorel [-] - J. Vojta [-] (68. D. Juračka [-] ) , V. Jedlička [-] , M. Vojta [-] , M. Škvařil [-] , O. Gibfried [-] (81. M. Škoda [-] ) , K. Vojta [-] , M. Švadlenka [-] , M. Šikula [-] (46. R. Šikula [-] ) , J. Slámečka [-] , T. Beran [-]

Počet diváků: 62. Rozhodčí: ŠUDOMA Jiří - KACHLÍK Antonín (N), SOMMER Marek (N).