11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

Bláznivý zápas skončil remízou

18

V Oslavicích se v 11. kole představil c-tým Meziříčí a Radostína.

Přetahovaná o skóré

Na začátku zápasu byli lepší domácí. Velké Meziříčí mělo na začátku 3 velké šance, ale ve 14. minutě už Martin Půža otevřel skóré. Poté se ale u domácích projevila krátká pasáž, kde jakoby hráči vypadli z tempa. Radostín po dobré kombinaci vyrovnal ve 22. minutě Daniel Staněk, o chvíli později tento hráč opět stál na konci kombinace a ve 27. minutě tak zvýšil na 2:1. Poté měli ještě šanci odskočit o 2 branky, ale útočník prohrál souboj s gólmanem domácích. Jenže poté domácí byli opět lepší tým. Po nedorazech v obraně Radostína dokázal vyrovnat Eduard Smejkal a v poslední minutě zase na domácí stranu stav překlopil Martin Puža. Hosté tak přišli o vedení a museli ještě dotahovat.

Nakonec remíza

Hosté měli jasný cíl, zápas minimálně vyrovnat. Jenže opět domácí byli v zápase lepším týmem. Už ve 47. minutě zasadil 4. gól Eduard Smejkal a vypadalo to, že je konec po této brance. Radostín pochopitelně otevřel hru. Jenže hosté začali dělat chyby a začali domácím nabízet tutovky, které gólem neskončily. V 75. minutě dal velkou naději Radostínu Karel Kučera, který hlavou snížil a domácí najednou přišli o klid. Jenže to bylo Meziříčí, kdo měl šance, ale ty domácí neproměnili. A proto v 86. minutě se hosté dočkali gólu z kopačky Petra Invalda, který tak vyrovnal. Zápas skončil 4:4 a domácí tak zbytečně přišli o dva body, když Radostín v závěru dal domácím lekci produktivity.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Eduard Smejkal - trenér, hráč: Dnes jsme podle mě ztratili dva body. Kromě krátké pasáže v 1. poločase, kdy soupeř otočil z 1:0 na 1:2, jsme byli celý zápas lepším týmem. Bohužel jsme své tutové šance neproměnili a soupeř nám udělil lekci produktivity. Jinak to byl pohledný, férový zápas, kde si na své musel přijít každý divák. hráč utkání: Martin Půža