8.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

Bobrová porazila dalšího těžkého soupeře

15. J. Svoboda , 51. L. Muller - 50. J. Veselský (p.)
22

Vedoucí Bobrová hostila v 8. kole silnou Dolní Rožínkou, která ale měla rozpačité výkony.

Jiří Svoboda poslal domácí do vedení

Lepší vstup měli hosté, když v prvních 10 minutách byli lepším týmem, měli k dispozici několik standartních situací, ty však brankou neskončily. Jenže po 10 minutách domácí na hosty už vlétli a  hostující brankář Zdeněk Horák musel Rožínku podržet několika zákrokama. V 15. minutě se po chybě hostů řítil na Zdeňka Horáka sám Jiří Svoboda a ten se v zakončení už nemýlil a poslal Bobrovou do vedení. Poté byli domácí ještě nebezpečnější týmem a opět hosty musel zachraňovat brankář Zdeněk Horák. Po půlhodině se první poločas dohrával s náznaky šancí na obou stranách. Bobrová tak díky úniku Jířího Svobody tak první poločas vyhrála 1:0.

Srovnání z penalty, vítězný gól Bobrové

Do druhého poločasu vstoupili lepším způsobem hosté a po chvíli jim domácí nabídli penaltu, kterou si na sebe vzal Jan Veselský a dokázal tak srovnat stav utkání na 1:1. Jenže o minutu později hosté chybovali v rozehrávce a několika odrazech se míč dostal k Lukášovi Mullerovi, který tak vrátil domácím vedení. Dolní Rožínka se s tímhle výsledkem nechtěla smířit a pokusila se zápas ještě nějak zvrátit. Ale Bobrová v obraně byla pozorná a nedopustila větší rozruch a také hosté nedokázali trefit prostor mezi třemi tyčemi. Bobrová si tak dokráčela pro další důležité vítězství a tři body. Naopak hosté prohráli další důležitý zápas, o výhru se mohou pokusit příští týden.

TJ Baník Dolní Rožínka
Zdeněk Horák - brankář: Bohužel se nám nedaří jak na začatku sezony a chybí nám potřebné štěstí, musíme se připravit na další utkání a prolomit nepříznivou sérii.