6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Bobrová udržela náskok ze skvělého prvního poločasu

17

Bobrová doma přivítala Jiskru Vír. Domácí začali skvěle, ale poté svůj náskok musely bránit.

Tři góly domácích

V 1. poločase lepší byli domácí hráči a také Bobrová měla dobrý gólový vstup. Lukáš Müller v 5. minutě otevřel skóré a Bobrová se tak rychle po začátku mohla radovat z vedení. V 10. minutě tento hráč se dokázal prosadit už podruhé. Poté domácí trochu uvadly s góly, ale ve 32. minutě Martin Holý to napravil, neboť dal už 3. gól a vypadalo to, že hosté už nemají nárok na body.

Hosté vyvolaly ještě drama

Hosté po hrůzostrašném prvním poločasu chtěli se zápasem něo udělat. Správným směrem hosty dokázal nasměrovat v 58. minutě David Lahodný, najednou Bobrová už neměla takový pohodlný náskok. Hosté tlačili dále a snižující gól přišel až v 80. minutě, když na 2:3 pro hosty snížil záložník Jaroslav Coural. Jenže to bylo pro hosty vše a Bobrová tak tři body nakonec uhájila.

TJ Sokol Bobrová
T. Flek [-] - J. Svoboda [-] , P. Dočekal [-] , V. Křepela [-] , M. Malý [-] , T. Hrbek [-] , R. Kratochvíl [-] , P. Dvořák [-] , D. Roháček [-] , L. Muller [-] , L. Křepela [-]

Jiskra Vír
J. Preisler [-] - K. Orel [-] , D. Lahodný [-] , O. Rychlý [-] - J. Coural [-] , D. Fiala [-] , J. Tomášek [-] , D. Šenkýř [-] , F. Kintr [-] - R. Bukáček [-] (46. J. Sedler [-] ) , M. Ondráček [-] -

ŽK: 37. M. Malý , 50. J. Svoboda - 33. D. Šenkýř . ČK: 82. M. Malý .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - DOSTÁL Petr, ROHÁČEK Miroslav (N).