4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Bobrová debry doma těsně zvládla

18

Domácí hráči ve 4. kole doma přivítali hosty z Nové Vsi. Zápas byl vyrovnaný a také velmi těsný.

Bobrová se ujala dvougólového vedení

Na tento zajímavý zápas se přišlo podívat 96 diváků, kteří hned od začátku sledovali docela vyrovnaný první poločas. Jako první gól dokázali dát domácí hráči v 29. minutě zásluhou Vojtěcha Křepely. Po tomto gólu to už vypadalo, že v tomto poločase uvidíme pouze jeden gól. Ale na konci poločasu domácí dokázali odskočit na dvě branky. Ve 44. minutě se přesně dokázal trefit Jiří Svoboda a domácí Bobrová tak vedla už 2:0.

Kontaktní gól na body nestačil

Ve druhém poločase šla rezerva Nové Vsi s tím, že se zápasem chce ještě něco udělat. Pro domácí zase mohla hrozit velmi nemilosrdná Csaplárova past. No a ta dostala své reálnější měřitko v 62. minutě, když se hosté dostali na dostřel Bobrové. Jan Starý totiž vstřelil další branku. Přestože hosté dokázali dát kontaktní gól tak to bylo nakonec na body málo. Druhý a zárověn vyrovnávací gól už nepřišel a tak si hosté připisují 1. porážku v tomto ročníku. Domácí tak vybojovali důležité body do tabulky.