10.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

--

--

Výčap si došly v Blatnici pro povinnou a jasnou výhru podpořenou hattrickem Ondřeje Dufka

12. D. Zmeškal , 33. O. Dufek , 50. O. Dufek , 76. O. Dufek
17

Ve fotbalovém zápase mezi Blatnicí a Výčapy, který skončil vítězstvím Výčapů 4:0, byl jasným favoritem tým z Výčapů a tuto roli také potvrdil

Hosté dvakrát udeřil

Již v 12. minutě se Výčapy ujaly vedení díky skvělému zásahu Davida Zmeškala, který poslal míč do sítě soupeře. Blatnice se snažila odpovědět, ale obrana Výčapů byla pevná a nenechala soupeře vstřelit vyrovnávací branku. V 33. minutě se stav zvýšil na 2:0 ve prospěch Výčapů, když se Ondřej Dufek prosadil v souboji s brankářem Blatnice. Blatnice se pokoušela o vzpouru, ale Výčapy byly neústupné.

Hosté ještě skóre navýšili, Ondřej Dufek zaznamenal hattrick

V 50. minutě zaznamenal Ondřej Dufek svůj druhý gól v zápase, čímž zvýšil náskok Výčapů na 3:0. Blatnice se snažila bránit, ale Dufekova klinická přesnost byla neodolatelná pro domácí obranu. V 76. minutě přidal Ondřej Dufek svůj třetí gól v zápase a pečetil tak vítězství Výčapů na konečných 4:0. Tímto výsledkem si Výčapy zajistily důležité tři body a potvrdily svou kvalitu na hřišti. Blatnice se naopak bude muset zamyslet nad svým výkonem a pracovat na zlepšení, aby v dalších zápasech dosáhla lepších výsledků. Celkově lze konstatovat, že zápas mezi Blatnicí a Výčapy byl jednoznačnou demonstrací síly týmu z Výčapů. Jejich hráči předvedli skvělý výkon v útoku i obraně, což jim umožnilo dosáhnout vysokého vítězství. Blatnice bude muset pracovat na svých nedostatcích, pokud chce konkurovat takovýmto silným soupeřům v budoucnosti.