7.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Chlum si doma poradil se Staňkovem a raduje se ze čtvrté výhry

8

Fotbalisté Chlumu porazili v sedmém kole III. třídy na svém hřišti Staňkov 2:0 a počtvrté v aktuálním ročníku získali tři body. Domácí proti Hraničáři uspěli díky gólu Jiřího Hájka z 66. minuty a brance Radima Flašky, která padla v závěrečné pětiminutovce druhého poločasu. Staňkov v Chlumu prohrál už počtvrté v sezoně.

TJ Jiskra Chlum u Třeboně
J. Křižan [-] - L. Řepa [-] , J. Cepák [-] , T. Smetana [-] - D. Vlach [-] , R. Novák [-] , P. Pavlík [-] - J. Hájek [-] - R. Flaška [-] , B. Dušák [-] , J. Březina [-]

TJ Hraničář Staňkov
L. Černoch [-] - M. Tesař [-] , O. Kuta [-] , A. Bednář [-] , O. Zajíček [-] - V. Matuška [-] , O. Novák [-] , R. Mikeš [-] , R. Novák [-] , J. Hejsek [-] - L. Hešík [-]

ŽK: 65. M. Němeček .
Hráči zápasu: J. Hájek , R. Flaška .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: Devera Radek - TESAŘ Petr (N), ČURDA František (N).