11.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

--

--

--

--

K překvapení došlo na hřišti Slavkova. Domácí fotbalisté porazili hostující Polešovice

4

Poměrně nečekaný výsledek se zrodil na hřišti Slavkova a domácí vyhráli v poměru 2:0

Michalec poslal brankáře na párek a zajistil domácím vedení

První velkou šanci měl hostující Náplava, který poslal dalekonosnou střelu, se kterou si ale domácí brankář poradil a vytěsnil míč na roh. Ve 33. minutě vycítil Jan Michalec prostor v soupeřově šestnáctce a jelikož se v takových chvílích obvykle nemýlí, tak za dvou doteků poslal brankáře hostů takříkajíc na párek. Hezká branka tak znamenala vedení Slavkova 1:0.

Domácí přidali ještě jednu branku

V 52. minutě zápasu jsme byli svědky další branky. Kůřil napřáhl k dalekonosné střele a ta následně skončila až za zády hostujícího brankáře. To byla pro hostující tým poslední kapka a s výsledkem už nic nedokázali udělat. Zápas tak skončil 2:0 pro domácí. Polešovice tak po dlouhé době odjíždí ze hřiště soupeře s prázdnou.

TJ Sokol Slavkov
Martin Chovanec: Do sobotního zápasu jsme šli s respektem, protože k nám přijel soupeř ze 3. místa tabulky. Nicméně už od začátku zápasu jsme hráli vyrovnaný zápas s tím, že jsme byli místy i lepším týmem. Myslím si, že výhra byla zasloužená. Celý tým hrál výborně, takže jsme spokojení.

1. FC Polešovice
Honza Andrýsek: Poslední nádherný víkend a sobotní fotbal. Hráči Slavkova dohrávali každý souboj a hra se tak dost kouskovala. Každý souboj smrděl žlutou kartou, do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. Polešovice přistoupily na hru slavkovských a po dlouhé sérii výher odjeli s prázdnou.

P. Pochylý [-] - V. Kůřil [-] , P. Zimčík [-] , J. Michalec [-] - M. Chovanec [-] , J. Kotek [-] , J. Omelka [-] (53. K. Kotačka [-] ) , V. Berkela [-] , L. Ondra [-] (80. D. Hrbáč [-] ) - M. Husták [-] (88. V. Rijak [-] ) , R. Sládeček [-]

M. Pavela [-] - T. Gabriel [-] , A. Jašek [-] , J. Vaculík [-] , T. Ficek [-] , O. Crla [-] , E. Měšťánek [-] , M. Ficek [-] (76. F. Lapčík [-] ) , A. Machala [-] , J. Náplava [-] , F. Silný [-]

ŽK: 60. J. Michalec , 61. R. Sládeček , 76. M. Husták - 56. O. Crla , 60. J. Vaculík .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: NĚMEC Jiří - MANČÍK Miroslav (N), SVOBODA Ondřej (N).