10.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

--

--

Ořechov potvrdil roli favorita a upletl Zlechovu rukavičku

10

Domácí fotbalisté, hrajícíí své domácí zápasy momentálně na jiném hřišti, nedali svému soupeři ani šanci a vysoko vyhráli

Domácí šli do vedení hned ve 4. minutě

Hned ve 4. minutě utekl po levé straně Trlida a tečovanou střelou prostřelil hostujícího brankáře Hrdinu. Ve 25. minutě to byl opět Trlida, kdo vstřelil branku. Po centru z pravé strany propadl míc právě k Trlidovi a ten zvýšil na 2:0. U třetí branky, která přišla na řadu čtyři po druhé, byl opět Trlida. Ten sklepl nezjištně míč ke Kowalíkovi a ten neměl problém zvýšit na 3:0. To byl nakonec i poločasový výsledek zápasu.

Trlida zkompletoval svůj hattrick

Ve druhém poločase byli opět domácí, kdo přidávali branky. V 72. minutě přidali domácí 4tou branku, když se z 16 metrů hezkým lobem trefil Trlida. Dokázal tak vsítit hattrick. Definitivní tečku za zápasem udělal v 78. minutě Kolařík, když se po rohovém kopu odrazil míč právě k němu a dorážkou dal na konečných 5:0.

TJ Sokol Ořechov
Jiří Kowalík: Zlechov jsem viděl několikrát , takže jsem věděl, že musíme dát brzo gól nebo pak to může být těžký zápas. My jsme odehráli velmi dobře první poločas do 30 minuty jsme dali tři branky a vlastně bylo hotovo. Další šance jsme neproměnily, ale to je fotbal. Druhý poločas jsme vlastně už v klidu přidali ještě další dvě branky.