6.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

Remízové prognózy se naplnily

13

Lhota u Malenovic na svém hřišti pouze remizovala s hosty z Vlčnova

Vše podstatné se stalo v prvním dějiství

Na hřišti Lhoty se odehrálo další kolo 1.B třídy. Domácí mužstvo šlo do vedení v 15. minutě zápasu. Po chybě hostující obrany se prodral ke střele domácí forvard Červenka a ten se nemýlil. Není divu, že častokrát je součástí sestavy kola. Poté se na hřišti odehrály další zajímavé situace, ale žádná z nich brankou neskončila. Ujala se až ta ve 45. minutě zápasu. Nelichotivého "šatňáka" měl na svědomí hostující Matějíček, když po chybě domácího brankáře a sérii standartek dokázal míč propasírovat do sítě. Do šatny tak šly oba celky za stavu 1:1.

Poločas podobný tomu prvním, bohužel bez branek

Druhá půle se v mnohém podobala té první. Byli jsme svědky několika brankových příležitostí. Domácím se téměř povedlo po krásné akci vstřelit vedoucí gól. Bohužel pro ně, míč skončil pouze na břevně branky hostujucího gólmana. A tak se nemohl nikdo divit, že zápas skončil nakonec remízou 1:1.

FK Lhota u Malenovic
Jaroslav Kuna - trenér: Byl to nepovedený zápas, který byl plný nepřesností. Sice jsme šli do vedení, ale to nám vůbec nepomohlo. Zápas nakonec skončil remízou a oba týmy mají bod. Ale tohle nebyl určitě zápas krajské úrovně a vůbec ne zápas, který by bavil diváky.

J. Mikeštík [-] - V. Bartoň [-] , M. Bartoň [-] , L. Mikeštík [-] , D. Bartoň [-] , M. Knedla [-] , R. Střelec [-] , J. Králík [-] , M. Sadil [-] , D. Červenka [-] , J. Vávra [-] (55. L. Shejbal [-] )